×

Instagram kontra rzeczywistość. Młoda dziewczyna pokazuje całą prawdę

Dzisiejsza codzienność nieco różni się od tego, jak wyglądał świat sprzed ery smartfonów, aplikacji randkowych i portali społecznościowych. Dziś żyjemy w świecie, gdzie można zakłamać to, jak naprawdę wyglądamy, co robimy i jacy jesteśmy. Można popaść bardzo szybko w kompleksy i dojść do momentu, w którym będzie się dążyć do tego, aby wyglądać jak postać z Instagrama, która… tak naprawdę nie jest realna! Kim Britt ujawnia prawdę o mediach społecznościowych i robi to fenomenalnie!

Idealne oświetlenie, odpowiednie kadrowanie, kompozycja, wymierzony kąt, postawa, żywe kolory i oczywiście niektóre filtry

To składowe idealnego zdjęcia, które może dopiero po tych wszystkich dodatkach ujrzeć światło dzienne na Instagramie lub Facebooku – wcześniej nie ma takiej opcji! Oczywiście piszemy to z ironią, ponieważ nie ma takich norm, według których możemy dodać jakieś zdjęcie lub je kompletnie ominąć.

Ta blogerka nie chce, żeby młodzi ludzie myśleli, że właśnie tak wygląda świat i takie rzeczy są ważne w życiu

Zakłamane zdjęcia przenoszą nas do magicznego świata, w którym ludzie mają idealne ciała, jedzą tylko zdrowe wegańskie jedzenie, mają wygląd bez wysiłku, podróżują codziennie i odkrywają nowe rzeczy oraz kupują drogie ubrania prawie co tydzień.

„Każdy ma tłuszcz na brzuszku, to normalne i nie ma się czego wstydzić” – apeluje blogerka

Społeczeństwo uznało, że tylko płaskie brzuchy mogą istnieć i stąd ten dziwny kult i pęd. łupie gadanie! To, że wszyscy chowają brzuch na zdjęciach, nie oznacza, że go nie mają!

Postawa blogerki pokazuje, że nie ma sensu udawać życia tylko należy z niego korzystać i być sobą!

Nie ma czegoś takiego jak idealny świat, ale niektórzy niestety dążą do tego, aby stworzyć nierealną rzeczywistość, której zazdrościć będą inni ludzie. Aby przełamać te niemożliwe standardy, Kim Britt ze Szwajcarii postanowiła pokazać swoim obserwatorom, że wszystko, co widzisz na Instagramie, jest nierealne.

Kim z góry przeprasza, jeśli kogoś rozczarowała, ale jak sama mówi, pokazuje tylko prawdę

W bardzo zabawny sposób robi sobie zdjęcia, które pokazują te same sytuacje w rzeczywistości i jak wyglądałyby w idealnym świecie na Instagramie

„Chcę Wam pokazać, że bycie kobietą 24/7 idealną i sexy nie jest po prostu możliwe”

„Wszyscy mamy różne kształty i nie ma ludzi idealnych. Łatwo jest udawać na zdjęciu kogoś innego, ale po co?”

Nie popadaj w skrajności pokochaj siebie. Nikt nie jest idealny i dobrze o tym wiesz. Dbaj o swoje ciało, nie stosuj wycieńczających diet i korzystaj z życia

Zgadzacie się z nią? W końcu można powiedzieć, że ujawnia prawdę o mediach społecznościowych

Polecane

Może Cię zainteresować