in ,

Instagram kontra rzeczywistość. Młoda dziewczyna pokazuje całą prawdę

Dzisiejsza codzienność nieco różni się od tego, jak wyglądał świat sprzed ery smartfonów, aplikacji randkowych i portali społecznościowych. Dziś żyjemy w świecie, gdzie można zakłamać to, jak naprawdę wyglądamy, co robimy i jacy jesteśmy. Można popaść bardzo szybko w kompleksy i dojść do momentu, w którym będzie się dążyć do tego, aby wyglądać jak postać z Instagrama, która… tak naprawdę nie jest realna! Kim Britt ujawnia prawdę o mediach społecznościowych i robi to fenomenalnie!

Idealne oświetlenie, odpowiednie kadrowanie, kompozycja, wymierzony kąt, postawa, żywe kolory i oczywiście niektóre filtry

To składowe idealnego zdjęcia, które może dopiero po tych wszystkich dodatkach ujrzeć światło dzienne na Instagramie lub Facebooku – wcześniej nie ma takiej opcji! Oczywiście piszemy to z ironią, ponieważ nie ma takich norm, według których możemy dodać jakieś zdjęcie lub je kompletnie ominąć.

ujawnia prawdę o mediach społecznościowych
UdostępnijInstagram

Ta blogerka nie chce, żeby młodzi ludzie myśleli, że właśnie tak wygląda świat i takie rzeczy są ważne w życiu

Zakłamane zdjęcia przenoszą nas do magicznego świata, w którym ludzie mają idealne ciała, jedzą tylko zdrowe wegańskie jedzenie, mają wygląd bez wysiłku, podróżują codziennie i odkrywają nowe rzeczy oraz kupują drogie ubrania prawie co tydzień.

oczekiwania i prawda
UdostępnijInstagram

„Każdy ma tłuszcz na brzuszku, to normalne i nie ma się czego wstydzić” – apeluje blogerka

Społeczeństwo uznało, że tylko płaskie brzuchy mogą istnieć i stąd ten dziwny kult i pęd. łupie gadanie! To, że wszyscy chowają brzuch na zdjęciach, nie oznacza, że go nie mają!

v
UdostępnijInstagram

Postawa blogerki pokazuje, że nie ma sensu udawać życia tylko należy z niego korzystać i być sobą!

Nie ma czegoś takiego jak idealny świat, ale niektórzy niestety dążą do tego, aby stworzyć nierealną rzeczywistość, której zazdrościć będą inni ludzie. Aby przełamać te niemożliwe standardy, Kim Britt ze Szwajcarii postanowiła pokazać swoim obserwatorom, że wszystko, co widzisz na Instagramie, jest nierealne.

Instagram i rzeczywistość
UdostępnijInstagram

Kim z góry przeprasza, jeśli kogoś rozczarowała, ale jak sama mówi, pokazuje tylko prawdę

ujawnia prawdę o mediach społecznościowych
UdostępnijInstagram

W bardzo zabawny sposób robi sobie zdjęcia, które pokazują te same sytuacje w rzeczywistości i jak wyglądałyby w idealnym świecie na Instagramie

Instagram i rzeczywistość
UdostępnijInstagram

„Chcę Wam pokazać, że bycie kobietą 24/7 idealną i sexy nie jest po prostu możliwe”

ujawnia prawdę o mediach społecznościowych
UdostępnijInstagram

„Wszyscy mamy różne kształty i nie ma ludzi idealnych. Łatwo jest udawać na zdjęciu kogoś innego, ale po co?”

Nie popadaj w skrajności pokochaj siebie. Nikt nie jest idealny i dobrze o tym wiesz. Dbaj o swoje ciało, nie stosuj wycieńczających diet i korzystaj z życia

Zgadzacie się z nią? W końcu można powiedzieć, że ujawnia prawdę o mediach społecznościowych

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com