×

Tragedia w sklepie. Nie żyje 5-latek, którego przygniotło lustro

Tragedia w sklepie – nie żyje 5-latek, przygnieciony przez lustro. Chłopiec poszedł na zakupy z rodzicami. „Nasze myśli są z dzieckiem i jego rodziną w tym trudnym czasie” – przekazała menadżerka sieci sklepów.

Tragedia w sklepie

Do tragicznego zdarzenia doszło rankiem 27 lipca w sklepie Fenwick, znajdującym się przy głównej ulicy handlowej miasta Colchester w Wielkiej Brytanii. Feralnego dnia 5-latek wyszedł z rodzicami na zakupy w domu towarowym. Właśnie wtedy doszło do tragedii. Chłopca przygniotło lustro.

Dziecko natychmiast przewieziono do szpitala. Ale lekarze od początku określali stan 5-latka jako krytyczny – po przygnieceniu przez lustro, chłopiec doznał rozległych obrażeń głowy. Niestety, mimo udzielonej pomocy, 5-latka nie udało się uratować.

„Wszystkie nasze myśli są z bliskimi chłopca”

Póki co nie wiadomo w jaki sposób doszło do tragedii. Właściciele sieci sklepów Fenwick zapewniają, że czują się poruszeni śmiercią chłopca.

Rodzina Fenwick, kierownictwo i wszyscy nasi koledzy są zszokowani i zasmuceni incydentem, który miał miejsce w naszym sklepie w Colchester. Nasze myśli są z dzieckiem i jego rodziną w tym trudnym czasie

– przekazała menedżerka sieci Mia Fenwick.

Ściśle współpracujemy z lokalnymi władzami, aby pomóc w dochodzeniu i wyjaśnić jak doszło do tego wypadku

– zapewniła.

Swoje kondolencje rodzinie chłopca przekazali także funkcjonariusze policji.

To naprawdę rozdzierający serce incydent i wszystkie nasze myśli są z bliskimi chłopca

– powiedział jeden z policjantów. Mężczyzna zapewnił też, że funkcjonariusze wspierają rodzinę zmarłego 5-latka.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować