×

Przedszkolaków w czasie inauguracji roku powitała półnaga tancerka. Wiła się na rurze

Takich rzeczy żaden rodzic chyba nigdy by nie spodziewał. W jednym z przedszkoli w Shenzhen w południowych Chinach doszło do nietypowego powitania dzieci w nowym roku szkolnym.

Przed maluchami wystąpiła półnaga modelka, która wiła się w erotycznym tańcu na rurze

Rodzice byli przerażeni i rozczarowani zachowaniem władz placówki. Wielu z nich pośpiesznie wyszło z tego miejsca, inni sparaliżowani tym, co widzą, zdążyli jedynie zasłonić dzieciom oczy, a jeszcze inni zrobili awanturę. Znaczna większość zapowiedziała, że ich dzieci nie wrócą nigdy do tego miejsca.

Trzeba przyznać, że program „artystyczny” zaskoczył nie tylko rodziców, ale internautów, do których film z tego niecodziennego wydarzenia dotarł dzięki dorosłym, którzy natychmiast dodali wideo do sieci.

Półnaga tancerka zamiast w klubie go-go, rozkładała nogi przed dziećmi ?

Jakby jeszcze mało było szokujących elementów w tej inauguracji roku szkolnego, to dodatkowo na samym końcu rury, na której swoje wdzięki prezentowała tancerka, powiewała chińska flaga…

Sprawa trafiła do mediów bardzo szybko. Odpowiednie władze zajęły się dyrekcją placówki – mężczyzna został odwołany ze sprawowania funkcji dyrektora. Przeprosiny mają trafić także do rodziców dzieci.

Może Cię zainteresować

zamknij