×

Popularny program wraca na antenę TVP. To w nim po raz pierwszy zobaczyliśmy wiele gwiazd

Na antenę TVP 2 wraca program „Szansa na sukces”. Castingi ruszają niebawem, ale wciąż nie wiadomo, kto będzie gospodarzem tego muzycznego show.

Trochę historii

Program, który był pierwszym polskim talent-show, emitowano od 1993 roku do kwietnia 2012 roku. Wszyscy go uwielbiali. Nie tylko ze względu na wyjątkowe wykonania piosenek przez uczestników, ale również z powodu ujmującego gospodarza, Wojciecha Manna.

Przepustka do kariery

Poza rozrywką i możliwością sprawdzenia swoich zdolności wokalnych, osoby biorące udział w przesłuchaniach dostawały realną szansę na zrobienie kariery w branży muzycznej. Tak właśnie zaczęło się profesjonalne śpiewanie Justyny Steczkowskiej, Ewy Farny, czy Joanny Kulig.

Koniec emisji

Zakończono prace nad „Szansą” w momencie rezygnacji Manna z roli prowadzącego. Uznano, że to już nie będzie to samo.

Uważamy, że bez udziału Wojciecha Manna jako prowadzącego, program traci rację bytu. Wszystkie zarejestrowane z nim odcinki zostaną wyemitowane zgodnie z planem na antenie Programu 2 – informowało wtedy kierownictwo TVP2

Program zaczęły zresztą zastępować inne rozrywkowe produkcje Telewizji Polskiej.

Ruszają castingi

„Szansa na sukces” ma pojawić się w wiosennej ramówce TVP 2, ale już teraz ruszają castingi, w których udział mogą wziąć osoby powyżej 12 roku życia. Będą się odbywały w czterech polskich miastach, a będą to: Warszawa (16 lutego), Białystok (17 lutego), Gdańsk (24 lutego) i Katowice (24 lutego).

Co z prowadzącym?

Raczej nie możemy liczyć na powrót Wojciecha Manna. Nie wiadomo również, kto zastąpi prowadzącego. Musimy poczekać na oficjalny komunikat w tej sprawie.

Kto Waszym zdaniem, nadawałby się na gospodarza „Szansy na sukces”?

Polecane

Może Cię zainteresować