×

Syn Natalii Kukulskiej skończył już 18 lat. Wyrósł na prawdziwego przystojniaka

42-letnia Natalia Kukulska z całą pewnością może powiedzieć, że jest kobietą spełnioną. Od lat oddaje się swojej największej pasji, którą jest muzyka, ma cudownego męża i trójkę jeszcze cudowniejszych dzieci: Laurę, Annę i Jana.

Patrząc na wokalistkę, można odnieść wrażenie, że ma ona niewiele ponad 30 lat, a jej dzieci są małe. O ile, można powiedzieć tak o malutkiej córeczce, to na pewno nie można tego powiedzieć o… 18-letnim Janku! Tak, dobrze czytasz. Najstarsze dziecko osiągnęło pełnoletność.

Do kogo podobny?

Mąż piosenkarki, także muzyk, Michał Dąbrówka stroni od życia na pokaz i nie chwali się codziennością w mediach. Można jednak mieć pewność, że taka para musi mieć urocze dzieci!

W rodzinie siła!

Często zdarza się, że razem wyruszają na koncerty i aktywnie spędzają czas, nie zawsze informując o tym swoich fanów. Raz na jakiś czas zdarza się, że Natalia podzieli się zdjęciem z jakiegoś wypadu.

Ten wyjątkowy dzień

Kilka dni temu piosenkarka złamała jednak zasadę o przestrzeganiu prywatności i podzieliła się zdjęciem swojego syna, który dopiero co obchodził urodziny. Dodała do tego stosowny komentarz:

18 lat temu przyszedł na świat ten wspaniały człowiek. Nadał wszystkiemu nowy sens. Dziś rozpiera mnie duma. Więcej nie powiem. Run, Jasiek run!!! Kocham

Poszedł w ślady rodziców

Nie jest ciężko zgadnąć, że Janek tak jak rodzice, postanowił zostać muzykiem, o czym dzieli się z ludźmi na swoim profilu na Instagramie. Przyznać trzeba, że za perkusją wygląda bardzo profesjonalnie!

Czyżby rosła konkurencja dla rodziców?

<2h>Na pewno można powiedzieć, że jest niezłym przystojniakiem ;)

Polecane

Może Cię zainteresować