×

Sposób w jaki trzymasz kierownicę podczas jazdy samochodem, mówi o Tobie o wiele więcej niż myślisz!

Zwykle nie zaprzątamy sobie głowy tym, w jaki sposób trzymamy kierownicę. To jest jedna z tych rzeczy, które robimy automatycznie i nie zupełnie świadomie. Więc co dokładnie oznacza sposób trzymania kierownicy? Otóż całkiem sporo.

Choć wydaje się to zupełnie nieprawdopodobne, styl jazdy może wiele powiedzieć o naszej osobowości. Na początku byłam dość sceptyczna, bo przecież co może być nadzwyczajnego w trzymaniu kierownicy? Jednak wyniki okazały się całkiem zgodne! Zobacz jak jest w twoim przypadku.

1. Perfekcjonista

kierowanie-4
W szkole jazdy nauczyli cię, że dłonie mają być na 10 i na 2, więc tak właśnie to robisz. Lubisz robić rzeczy we właściwy sposób. Dbasz o szczegóły i upewniasz się, że zawsze wszystko robisz zgodnie z regułami. Masz silne przekonanie, że wszystko musi być zrobione dobrze. Wytrwale dążysz do celu i właśnie to przynosi ci wiele sukcesów w życiu.

2. Luzak

kierowanie-3
Jesteś uosobieniem niefrasobliwości. Nie bierzesz życia zbyt poważnie i zazwyczaj podchodzisz do sytuacji ze spokojem. Często czujesz się pozostawiony sam sobie, a nawet w trudnych sytuacjach sprawiasz wrażenie opanowania i obojętności. Starasz się nie denerwować niepotrzebnymi rzeczami, a każdy dzień traktujesz jakby miał być tym ostatnim. Przyjaciele i rodzina zawsze mogą na ciebie liczyć zarówno w trudnych chwilach, jak i gdy szukają rozrywki.

3. Minimalista

kierowanie-6
Chcesz żyć tak łatwo jak to tylko możliwe. Nie lubisz komplikować sobie życia oraz otaczasz się ludźmi szczerymi i prostymi. Zamiast mnóstwa znajomych wolisz spędzać czas w bliskim gronie. Jednak to, że wolisz żyć prosto wcale nie oznacza, że nudno! Inni podziwiają twoje podejście do życia i jego nieskomplikowany charakter.

4. Poszukiwacz przygód

kierowanie-9
Lubisz ryzyko. Nie tylko lubisz żyć na krawędzi, ale wierzysz, że trzeba wykorzystać każdą chwilę. Jeśli czegoś nie próbowałeś, natychmiast chcesz to zrobić. Jesteś nieustraszoną osobą, która ciągle szuka nowych wrażeń i ekscytujących doznań.

5. Szef

kierowanie-1
Jesteś urodzonym liderem. Masz prawdziwy talent to przejmowania inicjatywy, a tłum naturalnie podąża za tobą. Ludzie bardzo cenią sobie twoje rady i wskazówki. Ufają ci i w dużej mierze właśnie temu zawdzięczasz swoją pewność siebie.

6. Kibic

kierowanie-2
Ludzie cię kochają. Jesteś jak wielka maskotka dla przyjaciół i rodziny. Zawsze wspierasz swoich bliskich, a ich sukcesy uszczęśliwiają cię bardziej niż twoje własne. Jesteś doskonałym słuchaczem, dla osób potrzebujących porady. Lubisz przejmować inicjatywę i zawsze wprowadzasz radosną atmosferę. Twoje pozytywne nastawienie przyciąga do ciebie ludzi.

7. Strażnik pokoju

kierowanie-10
Jesteś „Szwajcarią” wśród znajomych i rodziny. Nie lubisz wdawać się w kłótnie i starasz się nie stawać po niczyjej stronie. Konflikty sprawiają, że czujesz się nieswojo. Masz wysoką tolerancję wobec innych, więc zazwyczaj jesteś mediatorem dwóch skłóconych stron.

8. Żartowniś

kierowanie-7
W każdej sytuacji starasz się dostrzec coś zabawnego. Lubisz płatać innym figle i masz bardzo twórczy umysł. Genialne poczucie humoru sprawia, że zawsze ci się udaje rozbawić innych i wyjść cało z każdej sytuacji.

9. Nerwus

kierowanie-8
Masz wiele lęków. Wolisz trzymać się bezpiecznej strony życia i nie lubisz ryzyka. Jesteś wspaniałą osobą, która czasem tkwi zbyt głęboko zamknięta w swojej skorupie. Nie lubisz nieprzewidzianych sytuacji, gdyż bardzo się wtedy stresujesz.

10. Awanturnik

kierowanie-5
Jesteś wiecznie zajęty i nie masz czasu dla innych. Zamiast tracić czas na rozwiązywanie problemów, wolisz je po prostu staranować, by nie zbaczać z obranej ścieżki. Choć inni podziwiają cię za twoją determinację i wiedzą, że zawsze wywiążesz się ze swoich zobowiązań, to jednak w głębi duszy chciałbyś na chwilę się zatrzymać.

Polecane

Może Cię zainteresować