×

17-latka wyszła na imprezę i nie wróciła do domu. Na drugi dzień odnaleziono jej zwłoki

Z piątku na sobotę, 17-letnia Alicja wybrała się na imprezę urodzinową jednego ze swoich znajomych. Przyjęcie odbyło się w klubie, do którego dziewczyna poszła razem z koleżanką. Nastolatka miała nocować u przyjaciółki, a na drugi dzień wrócić do domu, niestety tak się nie stało.

Znalezione zwłoki nastolatki

W sobotę rano w Rybniku, odnaleziono zmasakrowane ciało młodej kobiety. Zwłoki znajdowały się przy garażach na ul. Łokietka. Według informacji znalezionych na stronie rybnik.com.pl śledztwo jest bardzo tajemnicze.

Póki co policja nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów dochodzenia, jednak 17-latka miała zostać zgwałcona, a następnie zabita przy użyciu tępego narzędzia. Świadczą o tym jej poszarpane ubrania oraz rana na głowie.

„To miała być zwykła osiemnastka”

Reporterom „Faktu” udało się skontaktować z matką nastolatki. Kobieta jest wstrząśnięta tym co się stało. Pozwoliła córce pójść na imprezę, ponieważ to miała być zwykła urodzinowa impreza. Po osiemnastce Alicja miała zostać na noc u swojej koleżanki i wrócić do domu w sobotę rano. Zaniepokojona matka zaczęła wydzwaniać do córki od godziny 7:00, niestety telefon milczał. Dopiero kilka godzin później w drzwiach mieszkania pojawiła się policja z tragiczną informacją o śmierci 17-latki. W rozmowie z „Faktem” matka dziewczyny opowiada o tym czego udało jej się dowiedzieć o Alicji:

Nie chciała zostać dłużej (red. na osiemnastce). Później gdzieś krążyła, była na jakiejś „domówce” i znowu wróciła do klubu. Tutaj już nikogo ze znajomych nie było. Gdy wychodziła przed klubem była szarpanina między dwoma mężczyznami, jednego z nich poznała i rozdzieliła. To on miał jej pomóc wrócić do domu. Co się stało później, nie mam zielonego pojęcia.

17-latka była wesołą i pogodną dziewczyną. Matka przyznaje, że jej córka często wychodziła ze znajomymi potańczyć. Interesowała się modą, lubiła się malować i spędzać czas na rozmowach z koleżankami.

Policja w sprawie śmierci Alicji, zatrzymała podejrzanego mężczyznę. Wkrótce prokuratura ma wydać oficjalny komunikat w sprawie tajemniczego morderstwa.

Może Cię zainteresować

zamknij