×

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Agnieszka i Wojtek o kulisach programu

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Agnieszka i Wojtek o kulisach programu. Przekonują, że nie mieli scenariusza. Ile jest w tym prawdy? Para podzieliła się nieznanymi faktami na temat powstawania sho na swoim nowym kanale w serwisie YouTube.

Życie od pierwszego wejrzenia

Jeśli na koniec emisji programu przyznawano by tytuł najsympatyczniejszej pary całej edycji, z pewnością otrzymaliby go Agnieszka i Wojtek. To jedna z dwóch szczęśliwych par, których historia miłosna rozpoczęła się pod czujnym okiem kamer, a zakończyła happy endem.

W finałowym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, Agnieszka i Wojtek ponownie powiedzieli sobie tak. Tym razem była to deklaracja nie na jeden miesiąc, ale na resztę życia.

Po emisji programu Agnieszka i Wojtek zdecydowali się założyć kanał na YouTube „Życie od pierwszego wejrzenia”, na którym publikują filmy o swoim życiu.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Agnieszka i Wojtek o kulisach programu

W pierwszym nagranym wideo, ulubiona para internautów odpowiedziała na nurtujące ich pytania. Dotyczyły one głównie kulisów programu. Fani mieli okazję się dowiedzieć, czy „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest reżyserowany.

My nie mamy scenariusza. Nikt nam nic nie mówi, co mamy zrobić, gdzie mamy pójść, co mamy powiedzieć. Przygotowania do odcinka wyglądają tak, że producenci bardzo mało nas informują. Każdego dnia dostajesz bardzo małą cząstkę informacji na temat kolejnego etapu. Dlatego wszystko działo się na bieżąco. Nasze życie wyglądało tak, jak widzieliście

– powiedziała Agnieszka.

Na dowód tych słów, Wojtek przypomniał, jak wyglądała ich podróż poślubna w Hiszpanii:

Przykładem jest to, że jeździliśmy tymi autobusami jak Janusze. To nie było wyreżyserowane. Pomyliliśmy też drogi, zjeżdżaliśmy na złych autostradach, parę z tych elementów też nie zostało pokazanych.

Para przyznała, że radość z faktu, iż stali się ulubieńcami widzów, miesza się z niechęcią wobec hejterów, którzy robią wszystko, aby uprzykrzyć im życie.

Będzie ślub kościelny?

Formuła programu opiera się na eksperymencie, u podstaw którego stoi zawarcie związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Jedno z małżeństw – Asia i Adam, w ogóle nie przetrwali próby miesiąca. Oliwia i Łukasz nie myślą o ślubie kościelnym, ponieważ Łukasz jest ateistą. Tylko Agnieszka i Wojtek deklarują, że chcieliby przypieczętować swój związek przed panem Bogiem.

Ale para nie ukrywa, że ta decyzja jest uzależniona również od względów finansowych. Ślub kościelny i ewentualne wesele oznaczają spory wydatek. Obecnie para mieszka w kawalerce Wojtka w Krakowie. Ale Agnieszka i Wojtek marzą, że kiedyś będą mieć wspólny dom.

Kibicujecie im?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować