×

Kiedy Madeleine zniknęła, miała tylko 4 lata. Od tego dnia minęło już 11 lat

Na śledztwo w sprawie zaginięcia Madeleine McCann do tej pory wydano 11 milionów funtów. Po latach bezskutecznych poszukiwań Operacja Grange miała zakończyć się pod koniec bieżącego miesiąca.

Zeznania opiekunki Madeleine jednak rzuciły nowe światło na całą sprawę i policja otrzymała dodatkowe fundusze, by kontynuować śledztwo

Rzeczniczka Ministerstwa Spraw Wewnętrznych poinformowała, że rząd ponownie zaangażował się w sprawę porwania dziewczynki. Madeleine zniknęła z apartamentu rodziców podczas wakacji w Portugalii w 2007 roku.

W 2011 roku również Scotland Yard rozpoczął własne dochodzenie w tej sprawie. Losy dziewczynki nadal są nieznane

W chwili zaginięcia Madeleine miała zaledwie 4 lata. Kiedy rodzice wrócili do pokoju hotelowego po kolacji, ich córki już nie było. Przeszukano całe Praia da Luz jednak nie natrafiono na żaden ślad.

Detektywi prowadzący śledztwo utrzymują, że „dochodzenie jest na krytycznej linii”. Rodzice wciąż mają nadzieję na odnalezienie córki

Do tej pory sporządzono ponad 40000 dokumentów, przesłuchano 600 osób i zatrzymano cztery osoby, które były podejrzane. Wciąż jednak nie natrafiono na ślad dziewczynki, wszystko jednak wskazuje na to, że Madeleine wciąż żyje.

Mija 11 lat od zaginięcia Madelaine. Dziś dziewczynka miałaby 15 lat

Może Cię zainteresować

zamknij