×

Marta Linkiewicz pokazała swoją siostrę. Są bardzo podobne

Linkimaster, to tzw. patoinfluencerka, której popularność z każdym miesiącem rośnie coraz bardziej. Jej „kariera” rozpoczęła się od grupowego seksu z raperami z grupy Rae Sremmurd. Celebrytka regularnie szokuje swoich obserwatorów wulgarnym słownictwem i zachowaniem. Jednak tym razem, furorę w Internecie zrobiła siostra Marty Linkiewicz!

Popularność Linkiewicz

Linkimaster słynie z nietuzinkowych pomysłów i nieprzyzwoitego sposobu bycia. Ma jednak spore grono swoich fanów, o czym świadczy fakt, że jej profil na Instagramie obserwuje prawie 960 tys. osób.

Ostatnio głośno było o niej z powodu pojedynków w klatce, tzw. Fame MMA. Najpierw walczyła z Esmeraldą Godlewską, którą szybko pokonała (głównie za sprawą swojej wagi niż treningów).

Przekonana o swojej sile, postanowiła zmierzyć się również z byłą SexMasterką. Wtedy jednak do domu wróciła przegrana i poobijana. Wynik walki Linkiewicz i Lil Masti był znany już po 2 minutach!

Siostra Marty Linkiewicz

Linkiewicz lubi być w centrum uwagi i często uzewnętrznia się w mediach społecznościowych. Natomiast tematy rodziny zawsze pomija. Dlatego, gdy na InstaStory celebrytki pokazała się siostra Marty Linkiewicz, jej obserwatorzy byli bardzo zaskoczeni. Mało kto wiedział, że patoinfluencerka ma rodzeństwo.

Kasia, bo tak ma na imię siostra Marty Linkiewicz, jest bardzo do niej podobna. Mają niemal identyczne nosy, oczy i uśmiechy. A po ostatniej metamorfozie Linkimaster, nawet kolor włosów sióstr jest do siebie zbliżony.

Internauci zauroczyli się siostrą Marty Linkiewicz i proszą swoją idolkę o więcej zdjęć z rodzeństwem. Chociaż są i tacy, którzy uważają, że wcześniej Kasia wstydziła się pozować z Linkimaster.

Padł także ironiczny komentarz:

Cóż… siostry się nie wybiera, nie?

Wspólne wakacje Linkiewicz z siostrą

Po ostatniej przegranej walce, Marta postanowiła odpocząć poza granicami naszego kraju. Na wakacje poleciała z… siostrą Kasią. Na pewno będzie to świetna okazja, aby porobić i udostępnić w sieci więcej wspólnych zdjęć.

Czy siostra Marty Linkiewicz również zostanie celebrytką?

Patrząc na konta społecznościowe Kasi, można zauważyć, że dziewczyna lubi zapalić i się dobrze bawić. Nie jest jednak tak wylewna i wyzywająca jak jej siostra. Przynajmniej na razie…

Wiedzieliście, że Linkimaster ma tak uroczą siostrę?