×

Gdy się urodził, pielęgniarki chciały z nim selfie. Ma coś, czego na pewno wcześniej nie widziałeś

30-letni Murat Engin i 28-letnia Ceyda spodziewali się dziecka. Jak większość rodziców modlili się tylko o to, aby było było zdrowe, bo to najważniejsze. Gdy poród się udał i rodzice mogli w końcu zobaczyć synka, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na jego ślicznej buzi widać bliznę w kształcie… serca!

Nie ma osoby, która nie zwróciłaby uwagi na Çinara. Zdjęcie z takim wyjątkowym szkrabem to dla każdego coś wyjątkowego. Na początku ludzie aż nie wierzą, że to może być prawda.

Bardzo dużo osób zatrzymuje nas na ulicy i chce zrobić sobie z naszym synkiem zdjęcie. Już podczas porodu, gdy pielęgniarka przetarła jego buźkę, widziałem, że jest wyjątkowy.

Słyszałam podczas porodu, jak pielęgniarka krzyczy: „To niewiarygodne. Jest taki oryginalny! To dziecko miłości!”. Na początku się wystraszyłam, ale już po paru minutach wiedziałam o co chodzi. Zaczęłam płakać, gdy tylko zobaczyłam mojego synka. To dar od Boga. Nie mamy żadnych negatywnych odczuć w związku z tym, jak wygląda nasz synek. Wszyscy, którzy nas mijają, uśmiechają się szeroko. Czy może być coś piękniejszego?

Jesteśmy pewni, że skradnie serce każdego, kto stanie na jego drodze!

Może Cię zainteresować

zamknij