×

Przez 25 lat wyśmiewano jej ciało. Miała tego dość i zrobiła coś odważnego, co opublikowała w sieci

Mobbing jest czymś okropnym, a jego ofiary często cierpią i pozostawia to w ich psychice głębokie rany. Dokładnie przez takie piekło przeszła Sarah Sapora z Nowego Jorku. Gdy miała 13 lat, pojechała ze swoimi rówieśnikami na letni obóz. Była gotowa poznać nowych ludzi i cieszyła się na to, że spędzi czas w nowym miejscu.

Dziewczynka nie spodziewała się, że to, jak wygląda będzie obiektem kpin. Głęboko ją to dotknęło. Nie miała ochoty więcej jeździć na wakacje.

Zaczęło się piekło…

Sarah miała dość swojego wyglądu. Wiedziała, że różni się od rówieśników i że ma więcej ciała, ale nigdy nie myślała, że może to być dla kogokolwiek problemem. Nie zakładała bikini, bo uważała, że będzie tylko straszyć ludzi. Ale kiedy skończyła 38 lat, stwierdziła, że te tortury muszą się w końcu skończyć.

Mamy tylko jedną szansę na tym parkiecie życia i stwierdziłam, że dość bycia niewolnicą w swoim ciele. Zaczęłam pisać własnego bloga, w którym opisuję moje emocje i to, jak radzić sobie z niepewnością i oceną innych. Ludzie potrafią być okrutni i dobrze o tym wiem. Dlatego i ja postanowiłam zmierzyć się ze swoim strachem i zrobiłam sobie zdjęcia w bikini i wrzuciłam do sieci.

Reakcja ludzi pokazała, że Sarah powinna zrobić to już dawno. Zdjęcia udostępniono tysiące razy!

Pamiętajcie, słowa przychodzą z łatwością, ale z wielkim trudem przychodzi ich wymazanie z pamięci. Nie oceniajmy. Przecież każdy z nas chce być w życiu szczęśliwy.

Polecane

Może Cię zainteresować