×

Policjanci otrzymali telefon z domu 13-latki. Wezwanie nie należało do typowych

Wychowanie dziecka to ogromna odpowiedzialność, która trwa przy rodzicach do końca ich dni. Niezależnie od tego, czy nasza latorośl jest mała, czy duża, zawsze martwimy się o nią tak samo i staramy się ze wszystkich sił, aby być dla niej przykładem i aby ona czerpała z tego wszystko to, co najlepsze.

Jednak wiadomo, że życie pisze przeróżne scenariusze, gdzie nie zawsze nasze oczekiwania pokrywają się z tym, co ma nam do zaoferowania życie.

Bunt i zamknięcie we własnym świecie

Omal do tragedii nie doprowadziła 13-latka, która zamknęła się w swoim pokoju w Kędzierzynie-Koźlu i straszyła rodziców, że popełni samobójstwo. Zrozpaczeni opiekunowie od razu zawiadomili odpowiednie służby, aby te przybyły na miejsce i pomogły im w tej dramatycznej sytuacji.

Powód do odebrania życia

Dziewczynka wpadła w szał, gdy rodzice zabrali jej telefon komórkowy. Zamknęła się w swoim pokoju i wyszła na balkon, krzycząc, że się zabije, jeśli nie dostanie swojego smartfona.

Na miejscu bardzo szybko pojawiła się nie tylko policja, ale i straż. Dzięki interwencji udało się ocalić 13-latkę i dziś jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Biedni rodzice musieli przejść piekło…

Może Cię zainteresować

zamknij