×

Nie mógł zrozumieć, dlaczego jego narzeczona jest ciągle zmęczona. Dopóki nie dokonał tego odkrycia

Tony Emms i jego narzeczona są rodzicami małego dziecka. W ich związku to Charlotte miała zostać w domu i opiekować się ich Skarbem, a jej ukochany miał zająć się zarabianiem pieniędzy. Wszystko na początku wydawało się idealne i Tony myślał, że ich układ to plan doskonały. Niestety mężczyzna coraz częściej zauważał, że matka jego dziecka jest ciągle zmęczona i nie ma na nic siły. Pewnego dnia wraca z pracy do domu i zastaje śpiącą w łóżku Charlotte w towarzystwie ich dziecka. Tony chwilę się zastanawia nad obrazkiem, który właśnie widzi i po paru minutach publikuje na swoim Facebooku taki oto post:

Czasami nie doceniam tej kobiety tak, jak na to zasługuje. Ilekroć wracam do domu z pracy, Charlotte jest cały czas „zmęczona”. Ale zaraz… Przecież to ja przed chwilą wróciłem z pracy. Kto ma prawo być bardziej padnięty? Ostatnio myślałem o tym, co ta niezwykła kobieta robi, gdy nie ma mnie w domu… Wydaje Ci się, że cały dzień siedzi z dzieckiem na kanapie, ogląda telewizję i generalnie ma relaksujący dzień? Jeśli tak myślisz, jesteś w błędzie.

rzeczywistosc mlodej matki (1)

Moja ukochana wstaje równo ze mną rano i od samego początku ma ręce pełne roboty i musi być przygotowana na każdą ewentualność. Najpierw musi nakarmić malucha i go uspokoić, ponieważ ciągle płacze. Gdy nasze dziecko jest głodne, moja Charlotte mimo tego, że nic nie jadła, woli poświęcić ten czas naszemu Maleństwu i dać mu coś do jedzenia. Jeszcze później się z nim bawi, zmienia mu pieluchę i odtwarza każdą ze wspomnianych wyżej czynności jeszcze kilka razy. A gdy dziecku udaje się usnąć, wtedy moja narzeczona robi pranie, sprząta zabawki i zmywa naczynia z dnia poprzedniego. Gdy pora drzemki się skończy, należy nakarmić bobasa – choć wiem, że Ty sama pewnie nic nadal nie jadłaś… Po posiłku przychodzi czas na zabawę (a Ty ciągle o pustym żołądku).

rzeczywistosc mlodej matki (2)

Gdy wracam do domu i widzę, że muszę jeszcze dodatkowo wziąć się za ogarnięcie mieszkania, to szlag mnie trafia i zastanawiam się, co takiego robiłaś przez cały dzień. Ale teraz już wiem! Troszczysz się najlepiej, jak potrafisz o nasze dziecko i chcesz, aby czuło się kochane i zdrowe. Jeśli jakiś mężczyzna kiedykolwiek sugerował, że jego żona nic nie robi w domu, polecam się zaznajomić z jej planem dnia, a wtedy odzyskasz do niej szacunek i zrozumiesz, ze ona robi wszystko, aby wychować Wasze dziecko na mądrego i dobrego człowieka. Kocham moje obie kruszynki i wiem, że ta starsza zasługuje na odpoczynek!

Polecane

Może Cię zainteresować