×

CBA i Skarbówka zainteresowały się Ojcem Rydzykiem. Może mieć poważne kłopoty

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się nagranie, na którym to o. Tadeusz Rydzyk chwali się prezentem od bezdomnego. Z pewnością wiecie, o czym mowa, prawda? Zainteresowanie tym wyznaniem sprawiło, że całą sprawę prawdopodobnie zbada CBA oraz Urząd Skarbowy.

Ciekawa darowizna

Fragment wypowiedzi o. Tadeusza Rydzyka wciąż robi w sieci furorę. Mimo że pochodzi jeszcze z 2016 roku i dopiero niedawno trafił na youtube.com, jest szeroko komentowany przez internautów. Chodzi oczywiście o wyznanie, iż Ojciec Dyrektor otrzymał 2 samochody od bezdomnego pana Stanisława z Warszawy. Mężczyzna miał rzekomo wygrać pieniądze w lotka i to za nie sprezentować pojazdy, a jakiś czas później umrzeć.

CBA i Urząd Skarbowy

Cały szum wokół tej wypowiedzi spowodował, że jeden z posłów Nowoczesnej złożył na o. Rydzyka doniesienie do CBA. Adam Szłapka chce, żeby sprawdzono, czy darowizna i jej rozliczenie były zgodne z prawem.

Oto, co napisał na swoim Facebooku

CBA i Urząd Skarbowy w Toruniu powinny zbadać tę sprawę.
Znany przedsiębiorca, ojciec Tadeusz Rydzyk, będący właścicielem prywatnej telewizji, mający bardzo silnie powiązania z władzą, korzystający z dofinansowania z pieniędzy publicznych z konkretnych ministerstw, nagle ujawnia, że dostał z niewiadomego źródła dwa luksusowe samochody, i mówi, że dostał te je od bezdomnego, czyli nie ma żadnego uzasadnienia.
Takie rzeczy tylko w „państwie PiS”.

Dla tych, którzy jeszcze jakimś cudem, nie widzieli wypowiedzi ojca Rydzyka, możecie ją zobaczyć tu.

Może Cię zainteresować

zamknij