×

Roznerski i Kalska nie są już parą. Ślubu nie będzie!

Byli parą w życiu i na ekranie. Plotkowano o ich rychłym ślubie, ale zamiast tego pojawiła się informacja o rozstaniu. Roznerski i Kalska nie są już parą. Aktorka ujawniła szczegóły…

Para idealna?

Mikołaj Roznerski jest aktorem teatralnym, serialowym i telewizyjnym. Widzowie pokochali go głównie dzięki roli Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak Miłość”. O aktorze było głośno również ze względu na jego podboje miłosne. Roznerski spotykał się m.in. z Marceliną Zawadzką i Olgą Bołądź (kiedy spotykał się z aktorką, przez chwilę plotkowano o jego romansie z Alicją Bachledą-Curuś). Aktor był też związany z Martą Juras, z którą ma 11-letniego syna Antka.

Informacja o tym, że Roznerski związał się z aktorką Adrianną Skalską, bardzo ucieszyła fanów serialu „M jak Miłość”. Aktorzy partnerowali sobie także na ekranie i – zdaniem wielu – tworzyli piękną parę.

Mikołaj Roznerski wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że zależy mu na relacji z Adrianą Kalską. Wydawało się, że u boku aktorki postanowił się ustatkować.

Podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie. Widziała, co się ze mną dzieje. Dała do zrozumienia, że powinienem przestań udawać i zastanowić się, kim naprawdę jestem, bo będzie źle. (…) Chcę pracować na sobą i nad tym, co mam, żeby tego po prostu nie schrzanić

– mówił aktor w wywiadzie dla „Twojego Stylu”.
Ale wypowiedzi takich jak ta było niewiele, bo para unikała opowiadania publicznie o swoim związku.

Roznerski i Kalska nie są już parą

Roznerski i Kalska byli razem przez kilka lat. W tym czasie naprzemiennie plotkowano o ich rzekomych rozstaniach i ślubie. Roznerski poprosił Kalską o rękę w 2019 roku, gdy para była na romantycznym wypadzie w Wenecji.

Ostatnio fani zauważyli, że aktorzy nie obserwują się już wzajemnie na Instagramie. Plotki o rozstaniu przybrały na sile. Niestety okazało się, że tym razem domysły okazały się faktem.

W sobotę wieczorem Kalska wydała oświadczenie, w którym potwierdziła rozstanie.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będzie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności

– napisała aktorka.

Roznerski i Kalska nie są już parą
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij