×

„Wredna, mała gnido. Już Cię nie chcę”. Szokujące słowa matki 7-letniego chłopca

W małżeństwie Michała nie układało się od dłuższego czasu, a niepokoił go jeszcze fakt, że 7-letni syn dziwnie zachowuje się, gdy zostaje na dłużej ze swoją matką. 38-latek postanowił to sprawdzić, zostawiając w domu włączony dyktafon. Nie spodziewał się, że dokona tak przerażającego odkrycia. Jego żona w okrutny sposób zwracała się do ich synka, ubliżając i życząc mu najgorzej…

polsatnews.pl/

Michał w wywiadzie powiedział, że dziecko było terroryzowane i często na jego ciałku pojawiały się siniaki. Dopiero po czasie zaczął łączyć fakty. Z przerażającymi dokumentami poszedł do sądu, a w odpowiedzi został oskarżony o molestowanie synka.

polsatnews.pl

Karolina W. nie przyznaje się do znęcania nad dzieckiem, a oskarża męża o molestowanie seksualne syna

Zarzucano mi, że gdy moja żona wchodziła do domu to widziała, jak podciągałem spodnie, a dziecko nago biegało po mieszkaniu.

Mikołaj w wyniku tych zdarzeń trafił do rodziny zastępczej. Po roku umorzono postępowanie w sprawie ojca, ale sprawa wobec matki nadal się toczy. Niestety, chłopczykiem nie może zaopiekować się tata

Michała oczyszczono z podejrzeń, a mimo wszystko rodzina zastępcza zarzuca mu, że nie potrafi zajmować się chłopczykiem i twierdzi, że uratowała go przed demoralizacją. Gdzie jest sprawiedliwość? Dlaczego babcia dziecka może widywać się częściej z wnukiem, niż jego tata?

Polecane

Może Cię zainteresować