×

5 niepozornych znaków, które mogą świadczyć o tym, że doświadczyłeś reinkarnacji

Na pewno słyszeliście kiedyś historie lub widzieliście filmy o tym, że ktoś odrodził się ponownie w innym życiu. A zastanawialiście się kiedykolwiek czy może i Wy tego doświadczyliście? Są pewne znaki, które mogą świadczyć o tym, że naprawdę tak było. Ciekawi?

#1 Dziwne wspomnienia

Dream

Dzieciaki „pamiętają” czasami różne zdarzenia, które w ich obecnym życiu na pewno nie miały miejsca. W większej części przypadków są to historie zmyślone, ale bywa i tak, że maluch potrafi dokładnie, z najmniejszymi szczegółami, opisać miejsce, w którym żył przed laty. Wiele jest przypadków, w których rodzice postanowili w końcu zweryfikować słowa swojej pociechy. Ku ich zaskoczeniu wszystko się zgadzało. Zazwyczaj taką zdolność maja mniejsze dzieci, kiedy przychodzi okres dorastania, wspomnienia zaczynają się rozmywać.

#2 Bardzo mocna fascynacja innym krajem

Kyoto, Japan

Jest wiele osób, które bardzo źle czują się w swojej ojczyźnie. Tak, jakby wcale tam nie pasowały. Pociąga je za to kultura i obyczaje innego miejsca. Podświadomie czują, że właśnie to byłoby ich właściwe miejsce na Ziemi. To również może być znak, że doświadczyli reinkarnacji.

#3 Sen, który wraca

Dream

Jeśli często wraca do Ciebie ten sam sen, który ni jak ma się do Twojego obecnego życia, to również może być wspomnienie z poprzedniego życia. Lepiej dobrze go przeanalizuj.

#4 Ślady na ciele

Mark

Znaki szczególne, znamiona posiada większość ludzi na świecie. Jednak czy wiecie, że dla niektórych z nas mogą one oznaczać pozostałości po poprzednim życiu, np. po poważnym urazie. W historii znany jest przypadek, gdzie mały chłopiec urodził się z bardzo zdeformowanym uchem. Gdy dorósł, poddano go hipnozie. Opowiedział wówczas o tym, jak postrzelił go sąsiad. Gdy zbadano jego wszystkie słowa, okazało się, że taka sytuacja miała kiedyś naprawdę miejsce. Chłopiec oczywiście nie miał prawa o tym wiedzieć.

#5 Niewytłumaczalnie mocne fobie

Lufthansa Airbus A319-114; D-AILT@FRA;09.07.2010/581ay

Wielu ludzi ma różnego rodzaju fobie. Większość z nich pojawia się już w dzieciństwie i nigdy nie ustępuje. Może zmieniać się jedynie poziom ich zaawansowania. Najczęściej pojawiają się one po jakimś traumatycznym przeżyciu. Jak jednak wyjaśnić taki starch, który nie ma żadnej przyczyny? Echo poprzedniego wcielenia?

Wszystkie te 5 oznak może, ale i jednocześnie wcale nie musi oznaczać, że jest to Twoje kolejne wcielenie.

Może Cię zainteresować

zamknij