×

15 przerażających zdjęć zrobionych w szpitalach. Raczej nie przekonują do pobytu w takim miejscu…

Jeśli komuś wydawało się, że szpitale to najbezpieczniejsze miejsce, z pewnością zadrży na ten widok.

Nikt nie chciałby się znaleźć w poniższych sytuacjach, łącznie z personelem. Czasami tego personelu jednak nie ma… Opuszczone szpitale to jedno z najbardziej przerażających miejsc, które dostarczy więcej wrażeń niż wszystkie horrory razem wzięte.

Kostnica dla dzieci w piwnicy

Opuszczona kostnica w szpitalu była miejscem, w którym trzymano ciała martwych dzieci. Wystarczy jedno spojrzenie, a aż ciarki przechodzą po plecach.

Odbicie, które nie miało zostać uchwycone

Pielęgniarka zrobiła to zdjęcie po godzinach pracy. Bez względu czy bardziej wierzysz w duchy, czy w Photoshopa, tego nie powinno tam być.

Ktoś stojący na dachu szpitala

Wygląda jak duch, ale równie dobrze może być żyjącą osobą, która tam stoi, bo… Bez względu na powód, budynek jest porzuconym szpitalem dla obłąkanych.

Co zabiło kota?

Nienaturalna pozycja, w której umarł ten kot skłania nas do wielu pytań. Co mogło go tak przerazić? Z pewnością umarł w takiej pozycja, a sam budynek nie jest szpitalem weterynaryjnym.

A kto to taki?

To zwyczajny szpital, tylko ten pacjent ubrany w szlafrok jakoś tutaj nie pasuje…

Ślady paznokci na drzwiach

Te zadrapania pochodzą z drzwi w szpitalu. Wygląda na to, że ktoś trzymany był tam wbrew swojej woli. Ten obraz utknie z nami na resztę dnia.

Przypadkowe nagranie

Kamera uchwyciła dziwaczną i przerażającą postać. Pacjent, na którego łóżku znalazło się dziwadło zmarł tej samej nocy. Postać raczej nie wygląda na człowieka.

Ktoś przyłapany w przejściu

Wyraźnie widać postać stojącą w drzwiach opuszczonego szpitala. Nie wygląda to na ducha, więc może to jakiś żartowniś albo zagubiony pacjent.

Tunele pod szpitalem

Tunele pod szpitalem to nie wymysł producentów „American Horror Story”, a prawdziwa rzecz. Być może były wykorzystywane do przenoszenia martwych pacjentów.

Młody pacjent

Po prawej stronie widać zarys postaci, która wygląda jak jedna z najmłodszych pacjentek szpitala.

Porzucone próbki krwi

Te próbki powinny zostać usunięte dawno temu, nikt się tym jednak nie zajął. Z pewnością lepiej ich nie dotykać.

Azyl dla dzieci umysłowo chorych

To stary azyl i to nie dzieci są pacjentami, ale ich rodzice. Bardzo często maluchami nie miał się kto zająć, więc trafiały właśnie do takiego miejsca. Choć miały opiekę, taki szpital z pewnością nie jest najlepszym miejscem, by spędzić dzieciństwo.

Kiedyś i dziś

Wyobrażacie sobie pobyt w takim miejscu? My nieszczególnie.

Gość

Hm, co to może być? Ewidentnie pochyla się nad pacjentem.

Choinka w szpitalu

Budynek to opuszczony szpital psychiatryczny. Jak choinka znalazła się na X piętrze? W sumie, wolimy nie wiedzieć…

Może Cię zainteresować