×

Pielęgniarka odpaliła samochód i przejechała 2 owczarki. Jeden z nich nie przeżył

Jak okrutnym trzeba być, żeby zrobić coś takiego?! Pielęgniarka z Brazylii bez większych skrupułów przejechała dwa owczarki niemieckie. Jeden z czworonogów został ciężko ranny, a drugi niestety nie przeżył.

Kara dla okrutnej kobiety

Do sieci trafiło wstrząsające nagranie z kamery przemysłowej, dzięki któremu kobieta mogła zostać zidentyfikowana. Wszystko dzięki widocznym numerom rejestracyjnym jej samochodu. Kiedy dotarli do niej funkcjonariusze policji, została ukarana grzywną w wysokości 5000 złotych. Na tym jednak nie koniec. Jak poinformował dyrektor szpitala, Vanderley Ramos, kobieta w trybie natychmiastowym została również zwolniona z Maranhense Company of Hospital Services.

Czy to wystarczająca kara dla okrutnej pielęgniarki?

Reakcje internautów

Nagranie, które trafiło do sieci, w mgnieniu oka zalała fala komentarzy. Niektórzy uważają, że kobieta zobaczyła, jak dwa psy atakują innego czworonoga, co wpłynęło na to, że postąpiła tak, a nie inaczej. Śledczy mieli na ten temat zupełnie inne zdanie – kobieta nie była zagrożona, dlatego to, co zrobiła, było karygodne. Nie ma się więc co dziwić, że zdecydowana większość komentarzy sprowadza się do hejtu i fali nienawiści w stronę pielęgniarki.

Aż ciężko w to uwierzyć, że zrobiła to kobieta, która powinna dbać o dobro i zdrowie innych. Szokujące nagranie możesz obejrzeć poniżej. Ostrzegamy, że jest bardzo drastyczne!

Może Cię zainteresować

zamknij