×

Przytrzymuje 10-latka, który właśnie ma tatuowaną rękę. Wideo zatrważa

34-letnia Nikki Dickinson została aresztowana w Bellefontaine w stanie Ohio pod zarzutem zagrożenia życia dziecka.

Kobieta pozwoliła swojemu 10-letniemu synowi zrobić tatuaż, a relację z tego zdarzenia pozwoliła nakręcić i wrzucić do sieci

W przerażającym wideo, które pojawiło się w Internecie w zeszłym tygodniu, jej młodszy syn został sfilmowany, gdy miał wykonywany tatuaż przez 16-letniego Kyle’a Richardsona w niesterylnych warunkach w jego domu.

W filmie nie widać matki chłopca tylko jej przyjaciółkę, Justice Oyer, która pyta co jakiś czas, czy to już koniec

Dickinson powiedziała w piątek policji, że jej syn wręcz błagał ją o tatuaż, a ona się na to zgodziła, ponieważ była tym wszystkim zmęczona.

Według policji, nastoletni tatuażysta, który zajął się tatuowaniem dziecka, znany jest ze swoich nielegalnych praktyk i zdarzało się, że wykonywał tatuaż za pomocą brudnych igieł (!).

Został oskarżony o nieprzestrzeganie wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Prawo stanowe w Ohio mówi, że nieletni mogą mieć wykonany tatuaż, ale tylko za zgodą opiekunów i w odpowiednich salonach, w których przestrzegane są standardy zdrowia i bezpieczeństwa.

W rzeczywistości Dickinson nie została oskarżona o pozwolenie chłopcu na tatuaż, ale o sposób, w jaki został on wykonany!

Kobieta zapłakana zeznawała, że nie chciała źle dla syna

Grozi jej do sześciu miesięcy więzienia. Sama wyraziła zdanie na temat tatuowania pisząc w sieci:

Nie zrobiłam nic złego. Moje dziecko nie jest maltretowane ani zaniedbane. A kiedy ludzie biją starych ludzi i znęcają się nad dziećmi, nikt im nic nie mówi…

Polecane

Może Cię zainteresować