×

Nalegała by chłopak sam obciął jej grzywkę maszynką. Niechcący ją oszpecił!

21-latka poprosiła swojego chłopaka, aby przyciął jej grzywkę. Kiedy zobaczyła jak wygląda, gorzko pożałowała swojej decyzji. Jak wam się podoba w nowej fryzurze? Nie przypomina kogoś?

Uważaj kto Cię strzyże!

Życzliwi mówią: nigdy nie obcinaj własnej grzywki! W tej historii powinni wprowadzić poprawkę znanego powiedzenia: nigdy nie pozwól, aby twój chłopak obcinał Twoje włosy.

Ta  kobieta zaufała umiejętnościom strzyżenia swojego partnera i pozwoliła mu obciąć swoją grzywkę za pomocą elektrycznej maszynki do golenia. Z nieznanych przyczyn Amyleigh Weaver czuł się „bardzo pewny” swoich umiejętności, mimo że nie miał wcześniejszego doświadczenia w strzyżeniu.

Chwycił za maszynkę i ……..

21-latka z Halifax w hrabstwie Yorkshire powiedziała 20-letniemu chłopakowi budowlańcowi, Francisowi Place, co dokładnie ma zrobić. Po wyciągnięciu elektrycznej maszynki do golenia Francis najpierw zaczął pracować nad grzywką. Amyleigh, która z zawodu jest artystka makijażu, nie zdawała sobie sprawy jak źle mu poszło, dopóki nie spojrzała w lustro. Pozostał styl, który przypomina kultową postać Jima Carreya, Llloyda z ” Głupi i głupszy”.

Dlaczego nie poszła do fryzjera?

Dziewczyna ma nadzieję, że jej włosy szybko odrosną. Swoją decyzję o obcięciu włosów przez chłopaka tłumaczy:

Właśnie przeprowadziłam się w to miejsce, więc nie wiedziałam, gdzie mogę zrobić włosy. Były coraz dłuższe i wiedziałam, że coś z nimi trzeba zrobić. Chciałam podciąć grzywkę. Zdecydowałam, że mój chłopak powinien ją obciąć, aż będę mogła pójść do odpowiedniego fryzjera. To był pierwszy raz, kiedy obcinał mi włosy. Wydawał się bardzo pewny siebie i zaufałam mu. Wziął maszynę do golenia, a potem zaczął obcinać. Powiedziałem mu, co ma robić i pozwoliłam mu się tym zająć.

Pozwoliła chłopakowi obciąć swoje włosy

Wiedział, że mu nie wyszło

21-latka wspomina, że kiedy chłopak skończył, jego twarz powiedziała wszystko. Amyleigh dodała:

Po tym, jak skończył, tylko spojrzał na mnie i powiedział przepraszam. Pobiegłam do lustra w łazience, gdzie zdałam sobie sprawę, że wszystko poszło nie tak.

Amyleigh powiedziała, że postanowiła się z tego pośmiać i potraktować to jako lekcję, aby nigdy więcej nie pozwolić Francisowi dotknąć jej włosów.

 

Źródła: metro.co.uk
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij