×

Kierownik sklepu usłyszał krzyki, dochodzące z damskiej toalety. Na ziemi leżała kobieta i zwijała się z bólu

Ashleigh Miller Cross udała się do sklepu niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Chciała jak najszybciej zrobić niezbędne zakupy i wrócić do domu, ponieważ jej 10-miesięczna córeczka była już zmęczona.

Wydarzyło się jednak coś, co na zawsze zmieniło życie kobiety. Podczas zakupów Ashleigh zaczęła źle się czuć. Poszła do toalety, aby odświeżyć twarz wodą. Nie wiedziała, że będzie to dzień, którego nikt w sklepie nigdy nie zapomni.

Dzień, który zapamiętają na długo

Z biura wychodził zastępca kierownika sklepu, Malcolm Comeau. Po zjedzeniu obiadu wracał do pracy. W jednej chwili usłyszał przeraźliwy krzyk dochodzący z damskiej toalety. Natychmiast i bez chwili wahania wszedł do środka.

Zamarł na widok Ashleigh

Kobieta leżała na ziemi i wiła się z bólu. Była przerażona i zdezorientowana. Nie miała pojęcia, dlaczego przeszywa ją taki ból. Dopiero po dłuższej chwili zdała sobie sprawę z tego, że może być w ciąży! Kierownik sklepu tak opowiada o całym zdarzeniu:

Otworzyłem drzwi i Ashleigh była tam, a dziecko było w połowie drogi – wystawała główka! To był taki szok, ale chwyciłem za telefon i wykręciłem numer ratunkowy. Trzeba było działać!

Poród w toalecie

Na szczęscie dziecku nic się nie stało i Ashleigh urodziła zdrowego chłopca. Tuż po porodzie do toalety weszli pracownicy pgotowia i mama z dzieckiem została przetransportowana do szpitala.

Co najbardziej zaskakujące w tej całej historii? Kobieta nie miała pojęcia, że spodziewa się dziecka:

Dopiero 10 miesięcy temu urodziłam córkę i nie udało mi się zrzucić dodatkowych kilogramów, dlatego nie panikowałam, gdy przytyłam trochę. Jednak w życiu nie powiedziałabym, że jestem w ciąży.

Szok dla wszystkich!

Pracownicy byli także zaskoczeni, ponieważ nigdy nie spotkała ich podobna sytuacja. Kierownik wyznał, że pracuje w tym miejscu blisko 30 lat i nie miał do czynienia z porodem w toalecie.

Chłopczyk urodził się zdrowy. Od sklepu otrzymał prezent w postaci zapasu pampersów na kilka miesięcy. Brawo za serdeczny gest!

Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować