×

Kolejna polska gwiazda w ciąży! To będzie pierwsze dziecko 38-letniej artystki

Ledwo pojawiło się na Facebooku, a już zostało usunięte. O tym, że Pola Pospieszalska jest w ciąży mogli dowiedzieć się ci, którzy obserwują jej facebookowy profil. Ale tylko najszybsi! Pola widocznie się rozmyśliła, bo fotografię obwieszczającą tę radosną informację, szybko usunęła.

Pola Pospieszalska pochodzi ze słynnej, uzdolnionej muzycznie rodziny. Jest bratanicą Jana Pospieszalskiego – niegdyś muzyka grupy Voo Voo, obecnie dziennikarza prowadzącego program „Warto rozmawiać”.

Pokazała zbyt dużo?

To będzie pierwsze dziecko 38-letniej artystki. Jak twierdzi serwis Plotek, Pola Pospieszalska napisała na swoim facebookowym profilu:

Coś tam się szykuje. Do zobaczenia w kwietniu, maleństwo.

Na załączonym kolażu zdjęć, widać było nie tylko ciążowy brzuszek, ale i zdjęcie USG. W dodatku Pospieszalska zdradziła przewidywany termin porodu. Czy później uznała, że pokazała za dużo? Bardzo możliwe, ponieważ zdjęcie zostało usunięte niedługo po publikacji posta.

Klan Pospieszalskich

Pola Pospieszalska należy do najbardziej znanego klanu muzycznego w Polsce. Jej rodzina pochodzi z Częstochowy. Często występują razem, czego efekty możemy zobaczyć np. w okresie bożonarodzeniowym, kiedy telewizja transmituje kolędy w wykonaniu klanu Pospieszalskich.

Zresztą, zimą rodzinę można usłyszeć znacznie częściej i to w złączonych siłach klanów Pospieszalskich i Steczkowskich. Organizowane w tym składzie serie koncertów, odbywają się od grudnia do lutego.

Kim jest Paulina?

Pola czyli Paulina Pospieszalska, to polska wokalistka, która na stałe mieszka w Londynie. W 2007 roku artystka zadebiutowała albumem pt. „Pola”. W swojej karierze współpracowała między innymi z producentem Robinem Millarem, dzięki któremu zaczęła się kariera wokalistki Sade.

Pola nagrała również krążek „My Favourite Town”, a jej anglojęzyczne piosenki całkiem nieźle radziły sobie na europejskich listach przebojów.

Wygląda na to, że już wkrótce muzyczny skład Pospieszalskich będzie miał nowego członka!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij