×

To, co rzuciło ci się w oczy jako pierwsze, może wiele wyjawić o twoim podejściu do życia

Każdy z nas patrzy na świat w zupełnie inny sposób. Nasza rzeczywistość zależy od tego, jak postrzegamy pewne rzeczy. Można nawet stwierdzić, że w wielu przypadkach sami ją kreujemy.

Poniższy test jest jednym z wielu, który może ujawnić kluczowe informacje o twojej osobowości. Często skrywają się one głęboko w podświadomości.

Wystarczy, że spojrzysz na obrazek. To, co zobaczysz jako pierwsze, może wiele powiedzieć o tym, co kryje się w twoim umyśle.

Bardzo prosta sprawa, z dość interesującą ideą. Celem jest podzielenie świata na trzy kategorie. W zależności od tego, którą wybierzesz, może ona pokazać w jaki sposób dążysz do samorealizacji i jak podchodzisz do życia. To zaczynamy.

Twarz

Budujesz swoją osobowość jak puzzle. Nie szukasz siebie, a raczej starasz się siebie stworzyć. Chcesz wiele pokazać światu i dlatego doskonalisz się w wielu dziedzinach. Układasz wszystkie elementy, by wykreować idealny obraz.

Elementy mogą być rzeczywiste, jak ubrania, znajomi czy wygląd, ale również abstrakcyjne jak doświadczenia, talenty i wartości. Pamiętaj jednak, że doskonałość jest iluzją. Dążąc do perfekcji możesz odnieść przeciwny efekt.

Pozwól światu zobaczyć cię takim, jakim jesteś naprawdę. Choć nie ma nic złego w twoim podejściu, nie potrzebujesz zgody i akceptacji innych, by być szczęśliwym.

Drzewo – mózg

Konsekwentnie rozwijasz swoją wiedzę. Jesteś ciekawski i starasz się rozumieć jak działa świat. Starasz się uczyć i odnajdywać sens we wszystkim co robisz. Uwielbiasz nowe rzeczy, gdyż traktujesz je jako okazję. Łatwo przychodzi ci rozumienie spraw, które innym wydają się abstrakcyjne.

Wszystko jednak zaczyna się w twoim wnętrzu. Gromadzisz informacje i starasz się znaleźć odpowiedź. Nie lubisz ujawniać swoich przypuszczeń, jeśli nie możesz ich poprzeć w żaden sposób.

Uważaj, by się nie zatracić. Mimo, że nie przejmujesz się tym, jak postrzegają cię inni, pamiętaj, że pod wszelkimi odpowiedziami i logiką również skrywają się twoje uczucia.

Ptaki i kwiaty

Czujesz się częścią wykreowanej całości. Nie próbujesz ani stworzyć siebie, ani kreować. Po prostu jesteś. Pragniesz być wolny i doświadczać. Zazwyczaj czujesz się jakbyś nie pasował do całej reszty. Wolisz odkrywać, dlatego nie lubisz przebywać długo w jednym miejscu.

Zrozumienie jest chwilowe, gdyż zawsze odczuwasz niepokój i to wzmaga twoją chęć próbowania nowych rzeczy. Nie traktujesz życia zbyt poważnie. Lubisz zdobywać wiedzę, ale na dłuższą metę jest to dla ciebie nużące, bo wolisz sam odkrywać.

We wszystkim co robisz, bazujesz na doświadczeniach. Nie obchodzi cię jaka jest prawda, dopóki sam jej nie doświadczysz. Pamiętaj jednak, że choć nic nie jest wieczne, warto zbudować coś, co możesz pielęgnować.

Polecane

Może Cię zainteresować