×

Modelka Victoria’s Secret, Sabrina Jales St. Pierre, spędzała jedną noc w ekskluzywnym hotelu w Palm Desert Embassy Suites dwa lata temu. Wystarczyło tylko kilka godzin, aby kobieta doświadczyła niemiłego przeżycia, od którego uwalniała się przez długie miesiące.

Najtańsza noc za 450 zł!

Ceny w tym miejscu są naprawdę niemałe, a więc powinno się także spodziewać wysokiej jakości usług. Niestety piękna kobieta nie mogła na to liczyć. Dziś próbuje od sieci hoteli Hilton otrzymać odszkodowanie za… pogryzienie przez pluskwy.

„Zmasakrowały mi ciało”

Nad ranem modelkę przebudziło swędzenie skóry i pieczenie zarazem. Na nogach i plecach miała bąble, które wyglądały okropnie. Brazylijska modelka, która pracowała dla Tommy’ego Hilfigera, Ralpha Laurena i Valentino, pozwała hotel Palm Desert za straty, których doświadczyła w niecałe 24h.

Pogryziona przez pluskwy

Sabrina nie tylko cierpiała fizycznie, ale i psychicznie, ponieważ cały czas miała wrażenie, że wszyscy zwracają uwagę na jej ciało, które przez długi czas nosiło znamiona tamtych wydarzeń. Jej adwokat, Brian Virag, powiedział, że jego klientka spotkała się z owadami podczas pierwszej nocy pobytu w hotelu należącym do Hiltona i tego samego dnia została przez nie pogryziona.

To było szczególnie traumatyczne dla Sabriny, ponieważ jej ciało jest jej wizytówką, a to poważnie wpłynęło na jej karierę

Z pozwu złożonego w Sądzie Okręgowym Riverside jasnow wynika, że kobieta cierpiała na ostrą reakcję od ukąszeń, które wymagały „przedłużonego leczenia”. Dyrektor generalny hotelu Carlos Mendoza zaprzeczył jakimkolwiek zarzutom, że hotel nie podjął odpowiednich środków ostrożności w zakresie zwalczania szkodników.

Komfort i zdrowie naszych gości jest najważniejsze. Nasze doświadczenie z pluskwami polega jednak na tym, że ludzie podróżują z nimi i przynoszą je do hoteli. Gdy znajdą się w naszych pokojach, podejmujemy działania naprawcze od razu

Dyrektor ewidentnie zrzuca winę na gości…

Polecane

Może Cię zainteresować