×

Oliwia P. i Mariusz znów są razem. Kurator jest zaniepokojony stanem małej Neli

Historią Oliwii i jej męża Mariusza żyła cała Polska, a wszystko za sprawą tego jak zachowywali się wobec siebie i małej córeczki. Matka miała wykorzystywać dziewczynkę do tego, aby promować się w mediach, a mąż miał zdradzać kobietę i doprowadzać ją do szaleństwa. O tym jak się traktowali, poinformowali wszystkich w czasie licznych wywiadów, za które także zabrał się TVN i program „Uwaga”.

Tym razem także wracamy do tego tematu, a to ze sprawą niepokojących filmików na stronach dla dorosłych, które opublikował Mariusz z żoną

Jeden z internautów zauważył, że Oliwia najprawdopodobniej wróciła do męża – jak sama mówiła, tyrana, a do tego nagrywa z nim bulwersujące i wulgarne treści, z których czerpie finansowe korzyści. Po raz kolejny program „Uwaga” zajął się sprawą tej rodziny.

O życie Oliwi niepokoi się jej mama, która w reportażu powiedziała kilka zdań na temat relacji z córką

Nie widuję wnuczki. Nie widuję jej, mamy tylko kontakt telefoniczny, ale zawsze w obecności Mariusza

Pani Barbara powiedziała, że była pewna, że tak skończy się historia jej córki i że będzie skompromitowana publicznie, że nie będzie miała życia i wtedy już całkowicie będzie uzależniona od Mariusza.

Reportom bardzo ciężko skontaktować się zarówno z Oliwią jak i Mariuszem, ale udaje im się to w momencie, gdy oboje stawiają się w sądzie w celu ustalenia tego, kto będzie opiekował się małą Nelią. Złożeniem wniosku w tej sprawie zajął się mąż Oliwii. Poza tym złożył także w prokuraturze zawiadomienie na żonę, że znęca się nad ich dzieckiem. Do materiału dodał filmy, na których słychać Oliwię, która krzyczy do dziecka: „Zamknij się szmato, zdechnij k***wa i umrzyj w cierpieniach. No i czemu się drzesz dalej? Je**ny śmieciu”

Inaczej sprawa wygląda z perspektywy Oliwii, która twierdzi, że to ona była wykorzystywana przez męża psychicznie, narażona na obelgi, zdradzana i oszukiwana. Mówi, że obiecywał jej złote góry, a nic z tego nie miało racji bytu. Internauci wydaje się, że przyjęli stronę męża i to właśnie jemu kibicowali w tym, aby odzyskał prawa do opieki nad córką. Jakie musiało być ich zdziwienie, gdy zorientowali się, że para wróciła do siebie, o czym Oliwia poinformowała na Instagramie.

Zachowanie córki tłumaczy pani Barbara, która uważa, że Oliwia została zmanipulowana przez Mariusza i że się go boi oraz wierzy w każde słowo, które kieruje w jej stronę

Ona mu wierzy, tak też było, gdy powiedział, że ma 3 mln na koncie, że będzie miała cudowne życie księżniczki

Tuż przed rozprawą reporterka „Uwagi” weszła do sądu porozmawiać z Mariuszem i Oliwią. Jedynie Oliwia odpowiedziała nieco więcej niż jej mąż. Zareagowała na to, że porozmawia z dziennikarką, jeśli ta przeleje jej 100 000 zł za wywiad.

Mówi się, że moja córka jest materialistką, że ona wszystko robi dla pieniędzy. A ja sądzę, że jest dokładnie odwrotnie. Myślę, że Mariusz zrobi wszystko dla pieniędzy

W reportażu dowiadujemy się także od znajomej Oliwii, że faktycznie kobieta ze swoim małżonkiem występuje przed kamerami, gdzie rozbierają się i dochodzi między nimi do zbliżeń. Nie jest także tajemnicą, że to kolejny raz, gdy młoda matka robi coś takiego za pieniądze. Oliwia sama w wywiadzie dla „Uwagi” powiedziała, że mąż zmusza ją do tego, aby pozowała przed kamerami i pokazywał jej z kim będzie następnym razem uprawiała seks.

Reporterzy programu doszli także do informacji świadczących o tym, że to nie jest pierwsze wykroczenie Mariusza wobec jego partnerek

Udało się ustalić, że ma już zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad swoją małżonką, co doprowadziło do tego, że kobieta chciała odebrać sobie życie. Historia tych rodzin wydaje się być bardziej zawiła niż mogło nam się wydawać, jednak najważniejsze jest to, że cierpi na tym mała dziewczynka.

Kurator zauważył, że dziecko nie może odnaleźć się w sytuacji, w której rodzice je postawili, ponownie do siebie wracając. Rzecznik Sądu Okręgowego we Wrocławiu, pani Sylwia Jastrzębska, mówi:

Kurator jest zaniepokojony sytuacją dziewczynki, której zachowanie uległo zmianie odkąd rodzice ponownie zamieszkali razem. Kurator jest zaniepokojony informacjami, jakie uzyskuje bezpośrednio zarówno od ojca jak i od matki, co do ich wizji wychowywania dziecka, a także ich oczekiwań

Reporterzy ustalili, że kurator złożył wniosek o to, aby umieścić Nelię w rodzinie zastępczej. Zanim jednak to nastąpi, mają odbyć się badania oraz obserwacja rodziny.

Czy poznamy prawdę o tej rodzinie?

Może Cię zainteresować

zamknij