×

Agnieszka Sienkiewicz zobaczyła siebie na okładce i była w szoku. „Graficy się zagalopowali”

34-letnia Agnieszka Sienkiewicz to aktora, która jest znana widzom z serialu „Przyjaciółki”. Gwiazda telewizyjna pojawiła się ostatnio na okładce tygodnika „Program TV”, w którym fani mogli przeczytać m.in. jak potoczą się dalsze losy jej bohaterki. Na szczególną uwagę zasługuje jednak tytułowa strona tygodnika, którą Agnieszka nie bez powodu pochwaliła się na swoim Instagramie. Okazuje się bowiem, że… padła ofiarą grafików, a efekt ich pracy zupełnie nie przypadł jej do gustu.

Niezadowolenie aktorki

Agnieszka nie wierzyła własnym oczom, kiedy na okładce tygodnika „Program TV” zobaczyła karykaturalną wersję samej siebie. Nie zastanawiając się zbyt długo, postanowiła podzielić się tym, co myśli na temat nieudanej obróbki graficznej i nadmiernego retuszu, na swoim Instagramie.

Dobrze, że podpisali, bo mogłabym nie zauważyć, że jest „fejm”. Ja wiem, że jestem ambasadorką produktów na wzmocnienie włosów, ale ciut graficy się zagalopowali, nie sądzicie? – napisała oburzona aktorka

No cóż, trzeba przyznać, że faktycznie jest trochę do siebie niepodobna. Jakby tego było mało, na szczególną uwagę zasługuje także nietypowa fryzura Agnieszki. Tak groteskowe upięcie nie mogło należeć do niej. Graficy najwyraźniej wiedzieli lepiej, jak powinna być uczesana gwiazda.

Reakcje internautów

Na reakcję ze strony internautów, którzy zgodzili się z gwiazdą serialu, nie trzeba było długo czekać.

Wyglądasz jak Jacqueline Kennedy Onassis

W tej gazecie każdego tak fotoszopują haha

Chyba ktoś był w pracy na kacu. Mimo to jesteś piękna!

Widać, że preparaty na porost włosów dają efekt – czytamy w komentarzach pod zamieszczonym zdjęciem

Patrząc na powyższe zdjęcie, dziwicie się, że Agnieszka jest oburzona? Myślicie, że graficy powinni ją przeprosić?

Może Cię zainteresować