×

Ciężarną kobietę wyproszono z restauracji. Według obsługi jej brzuch za bardzo rzuca się w oczy

Kobiecie odmówiono obsłużenia w restauracji z powodu jej… rzucającego się w oczy brzucha. Była w 7. miesiącu ciąży bliźniaczej, więc trudno było ukrywać krągłości, ale czy to powód do dyskryminacji? Zbulwersowana przyszła mama wrzuciła zdjęcie do sieci.

Ciąża – czy to stan błogosławiony?

Charisha, która spodziewała się bliźniaków, chciała jeszcze przed pojawieniem się jej kolejnych dzieci na świecie spędzić miło wieczór poza domem.

Jako, że temperatura na zewnątrz była wysoka, wybrała krótki top. Nie spodobało się to pracownikom restauracji.

Kim jest Charisha?

Charisha Gobin ma 37 lat i pochodzi z Marysville w stanie Waszyngton. Zasłynęła dwa lata temu, kiedy pracownicy restauracji, do której się wybrała, nie chcieli jej obsłużyć. Była wtedy w 7. miesiącu ciąży z piątym i szóstym dzieckiem. Dziś maluchy są już z nami.

Czy jej strój był naprawdę nie do przyjęcia? A może to tylko nieporozumienie? Matka czworga dzieci nie miała cierpliwości do tej sprawy, zwłaszcza że zbliżał się terminu jej porodu…

O co poszło?

Zdarzenie miało miejsce we wrześniu 2017 r., kiedy Charisha była w ciąży mnogiej. Chociaż miała już czworo dzieci w domu, była bardzo podekscytowana samą myślą przyjścia na świat bliźniaków. Spodziewała się chłopca i dziewczynki.

By odpocząć od życia rodzinnego i uczcić zbliżające się narodziny maluchów, Charisha postanowiła wyjść na posiłek z matką i siostrą. To miał być miły wieczór, a okazał się dyskryminacyjnym incydentem.

Kobiety były kolejną grupą klientów zmierzającą do Buzz Inn Steakhouse. Jednak to, co stało się potem, udowodniło, że nie byli traktowani na równi z innymi. Panie w ogóle nie zostały obsłużone ze względu na „zbyt krótką bluzkę” ciężarnej.

Przyszła mama nie kryje rozczarowania

Charisha poczuła się bardzo niekomfortowo, bo jak sama tłumaczy nie miała już wielu ubrań, które mogły pomieścić jej ogromny brzuch.

Ze względu na wysoką temperaturę mogła albo siedzieć w domu, albo wybrać się w topie do restauracji. Ludzie byli podzieleni, co do decyzji, jaką podjęła restauracja.

[wp_quiz id=”861″]

A co Ty uważasz o tej sprawie? Ciężarna powinna zostać wyproszona?

Źródła: kiwireport.com, www.apost.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Pixabay, Youtube

Może Cię zainteresować