×

Wybierz tylko jedną postać z tego obrazka. Zdradza więcej Twoich cech niż przypuszczasz

Z pewnością nie raz braliście udział w internetowych testach osobowości z obrazkami w roli głównej. Zabawa nie zajmuje dużo czasu, a niepozrony obrazek może faktycznie zdradzić kilka cech charakteru.

Pip Wilson to psycholog dziecięcy, który stworzył specjalną grafikę pomagającą mu określić stan emocjonalny podopiecznych. Rysunek jednak doskonale sprawdza się nie tylko w przypadku dzieci!

Poświęć 2 minuty i sprawadź jaki masz typ osobowości! Wybierz jedną z postaci na poniższym obrazku

Czas na wyniki. Znajdź wybrany numer, a być może dowiesz się o sobie czegoś nowego

Numer 1, 3, 6, 7

Zdecydowanie jesteś wojownikiem. Nie poddajesz się łatwo i starasz się zawsze walczyć z przeciwnościami. Tylko pogratulować odwagi i determinacji!

Numer 2, 11, 12, 18, 19

W towarzystwie zawsze błyszczysz. Inni odnoszą się do ciebie z ogromnym szacunkiem. Chętnie pomagasz innym i jednocześnie nie boisz się zwrócić o pomoc.

Numer 4

Optymizm to twoje drugie imię. Nie boisz się walczyć o marzenia, bo wierzysz, że wszystko jest w twoich rękach. To sprawia, że czujesz się szczęśliwy i z pozytywnym nastawieniem brniesz przez życie.

Numer 5

Nie wszystko idzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Zapewne jesteś zniechęcony i nie potrafisz znaleźć w sobie siły, by zmienić swoje życie. Postaraj się na chwilę zapomnieć o uciążliwych sprawach, by znaleźć radość w życiu.

Numer 8

Prawdziwy indywidualista. Masz własne poglądy i nie interesuje cię dopasowanie się do reszty. Pamiętaj jednak, że czasem warto się otworzyć na świat, na pewno na tym nie stracisz.

Numer 9

Jesteś wulkanem energii. Wypełnia się radość życia, dużo się uśmiechasz i nie boisz się śmiałych kroków. Twoja przebojowość budzi podziw.

Numer 10, 15

Jesteś jak kameleon. Nie masz problemu z dopasowaniem się do nowych sytuacji, ludzi czy miejsc. Nie boisz się zmian i wszystko przyjmujesz ze spokojem i opanowaniem. Nigdy nie pozwalasz ponieść się emocjom.

Numer 13, 21

Choć starasz się izolować i jesteś bardzo zamknięty w sobie, często czujesz się samotny. Być może najwyższy czas się otworzyć i z kimś porozmawiać.

Numer 14

Nie jesteś zadowolony ze swojego życia. Świat widzisz w ciemnych barwach. W takiej sytuacji bardzo ważne jest wsparcie. Warto także wykluczyć depresję.

Numer 16, 17

Przeżywasz wspaniałe chwile i pragniesz podzielić się nimi ze światem. Swoją radością najchętniej obdarowałbyś cały świat. Pielęgnuj te chwile, by trwały wiecznie.

Numer 20

Starasz się zachować równowagę emocjonalną. Nie lubisz przegrywać i pragniesz zawsze odnosić sukces, by stać się wzorem dla innych. Nie zniechęcaj się jednak drobnymi porażkami, twoja postawa w przyszłości z pewnością zaprocentuje.

Może Cię zainteresować