×

Dzieci znajdują w piasku złoty pierścionek. Gdy rodzice odczytują grawer, nie mogą tak tego zostawić

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszym świecie, w którym liczą się przede wszystkim własne potrzeby i sprawy, ciężko o akt dobroci. Historia tej rodziny przywraca jednak wiarę w ludzi. Udowadnia, że na naszej planecie nie brakuje ludzi o dobrych sercach, które potrafią i chcą pomagać bezinteresownie…

Julie razem ze swoją rodziną mieszka na Gran Canaria.

New pyjamas for everyone. It is Xmas xx

Opublikowany przez Julie Dass Czwartek, 24 grudnia 2015

Pewnego dnia kobieta wybrała się na plażę ze swoimi córkami. Podczas zabawy w piasku, jej córka Jessica znalazła coś niesamowitego. Złotą obrączkę z 6 małymi brylancikami.

Opublikowany przez Julie Dass Niedziela, 29 stycznia 2017

Julie postanowiła przyjrzeć się bliżej znalezionej obrączce. Wewnątrz odkryła wygrawerowaną datę i napis: „Andreas & Ulrika”.

Opublikowany przez Julie Dass Niedziela, 29 stycznia 2017

Po powrocie do domu kobieta próbowała ustalić coś więcej na temat znaleziska. Po jakimś czasie odkryła, że biżuteria została wykonana przez znaną firmę jubilerską – Shalin.

Niestety imiona wygrawerowane na obrączce są bardzo popularne, dlatego trudno było ustalić tożsamość właścicielki pierścionka.

Opublikowany przez Julie Dass Wtorek, 31 stycznia 2017

Kobieta jednak się nie poddała. Opublikowała na Facebooku wpis ze zdjęciami obrączki i imionami, które na niej umieszczono. Julie nie podała jedynie daty. Wpis szybko rozprzestrzenił się w sieci. Udostępniono go wiele razy.

To jednak nie koniec. W końcu z Julie skontaktowała się właścicielka znalezionej obrączki – Ulrika Knut, która potrafiła podać konkretną datę wygrawerowaną na biżuterii.

Opublikowany przez Ulrikę Knutsdotter Wtorek, 25 października 2016

Mieszkanka Szwecji była na plaży 3 tygodnie wcześniej i wtedy właśnie zgubiła obrączkę.

Julie zrobiła wszystko co tylko mogła, aby zaginiona obrączka powróciła do właścicielki. Jej zachowanie jest godne naśladowania.

Może Cię zainteresować

zamknij