×

Członkowie zespołu Maanam wybrali już nową wokalistkę. Ma zastąpić miejsce Kory

28 lipca 2018 roku odeszła Olga „Kora” Sipowicz. Charyzmatyczna, niezapomniana i uwielbiana przez fanów. Ciężko wyobrazić sobie, że ktoś mógłby ją zastąpić, ale muzycy zespołu Maanam odważyli się wykonać ten krok i poszukać osoby, która mogłaby godnie zastąpić wokalistkę, która przegrała walkę z chorobą.

Kamil Sipowicz i muzycy z zespołu Maanam w końcu doszli do porozumienia i udało im się zakopać topór wojenny

Ex Maanam zorganizowali casting, w czasie którego szukali wokalistki, która sprostałaby ich oczekiwaniom. Przesłuchania zaczęły się 30 stycznia, a już 2 lutego udało się je zakończyć, o czym także poinformowano fanów.

Kochani, z radością donosimy, że zakończyliśmy przesłuchania kandydatek na wokalistkę zespołu. Wśród wielu utalentowanych artystek, które zgłosiły chęć śpiewania z nami kultowych piosenek Maanamu (za co im serdecznie dziękujemy) pojawiła się także ta, przy której nasze serca mocniej zabiły. Czy udało nam się znaleźć utalentowaną muzycznie, wokalnie, aktorsko i naturalnie piękną wokalistkę?

4 lutego zespół poinformował, że do ich składu dołączy Karolina Gibki i razem z członkami legendarnego bandu pojedzie w trasę koncertową upamiętniającą Korę

Z radością przedstawiamy, oto KAROLINA GIBKI nowa wokalistka exMAANAMU. Zauroczyła nas swoją urodą, talentem, osobowością, ale przede wszystkim bijącą od niej pozytywną energią. Od dziś bierzemy się do pracy, by jak najszybciej spotykać się z Wami na koncertach. Planujemy też odkurzyć z naszej szuflady kompozycje, których trochę się nazbierało i zaskoczyć Was niebawem premierowymi utworami. Do usłyszenia i zobaczenia! Zapraszamy na naszą stronę

Czy myślicie, że to dobry pomysł?

Może Cię zainteresować