×

Te kobiety były wyśmiewane z powodu nietypowego wyglądu. Dziś jest ich największą zaletą

Piękno niejedno ma imię! Musimy nauczyć się doceniać różnorodność w naszym świecie. Niestety, kobiety o nietypowych twarzach są często niedoceniane i krytykowane za swoją oryginalność. Dlaczego? W czym są gorsze od innych kobiet? Czy lepiej zatem oddać się w ręce chirurga plastycznego, który upodobni nas do szeregu takich samych pań?

Najważniejsze to akceptować siebie i nie pozwolić na to, aby dać się zwariować. Kompleksy ma każda z nas, ale nie dajmy im opanować naszego życia. Jeśli nadal nie masz odwagi wyjść bez makijażu do sklepu, albo wstydzisz się swojej porcelanowej cery, koniecznie zainspiruj się tymi przepięknymi kobietami.

Ilka Brühl

Ilka Brühl urodziła się z dysplazją ektodermalną. Jednak ta rzadka choroba genetyczna nie sprawiła, że dziewczyna się załamała. Bynajmniej! Sama mówi, że urodziła się taka, ponieważ ma misję, która ma przypomnieć światu, że wszyscy jesteśmy piękni.

Swantje Paulina

Piegowata piękność hipnotyzuje spojrzeniem i przekonuje, że najważniejsze jest to, co każdy z nas ma w sercu. Nie sposób się z tym nie zgodzić.

Dru Presta

Dru Presta mierzy tylko 101 cm, ale 21-letnia modelka nie zrezygnowała z marzeń o pozowaniu. Dążyła do celu, mimo że rówieśnicy dokuczali jej w dzieciństwie.

Em

Na swoim koncie dzieli się zdjęciami i motywuje cytatami. Nie chce, aby ludzie z bielactwem czuli się gorsi od innych.

Simone Thompson

Simone Thompson nauczyła się ignorować to, co mówią inni ludzie i dzięki temu nabrała pewności siebie. Taką postawę bardzo docenili projektanci, którzy zaprosili dziewczynę do sesji zdjęciowych. Pozowała dla Pumy, Fendi, Marca Jacobsa, Miu Miu i innych.

Post udostępniony przez @slickwoods

Post udostępniony przez @slickwoods

Coralie Jouhier

28-letnia francuska modelka dopiero zaczęła stawiać kroki w branży modowej, ale już robi się o niej głośno. W dzieciństwie nie mogła znieść rudego koloru włosów, ale dziś uważa je za swój największy atut.

Arina Lubiteleva

Ukraińska modelka uważa, że jej niedoskonałości są w rzeczywistości jej atutami. Ma świadomość tego, że jej uszy są duże, ale uważa, że nie ma powodu, aby je specjalnie zakrywać.

Sophia Hadjipanteli

Jej monobrew stała się tak popularna, że projektanci są nią zachwyceni. Uważają, że Sophia zdołała zmienić konwencjonalne standardy urody.

Mikayla Holmgren

Mikayla Holmgren jest pierwszą kobietą z zespołem Downa, która wzięła udział w konkursie Miss Minnesota USA. Zdobyła dwie nagrody i zainspirowała miliony ludzi na całym świecie.

Lotte Zuidema

Kolejna modelka, która odnosi same sukcesy. Znani fotografowie kochają Lotte, mówiąc, że jej piękno, charyzma i indywidualność wyglądają niesamowicie w każdym ujęciu.

Polecane

Może Cię zainteresować