×

Jej zazdrosny były chłopak chciał, żeby nie chudła. Jednak ona miała zupełnie inny plan…

Jeśli potrzebujesz trochę dodatkowej motywacji, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od najmłodszych lat wpaja nam się, że możemy osiągnąć wszystko, co tylko chcemy, ale oczywiście to nie jest takie łatwe. Osiągnięcie celu wymaga ciężkiej pracy, motywacji i wysiłku. Czasem łatwiej jest wypaść z tego, co sobie człowiek postanowi niż wytrwać w postanowieniu. A kiedy osiągniemy cel musimy walczyć, aby nie wrócić do starych nawyków.

Dlatego też przedstawiamy Ci historię o kobiecie, która straciła ponad połowę masy ciała i jest inspiracją dla ludzi z całego świata.

Christine Carter ważyła 125 kilogramów.

28-latka z Dallas w Teksasie zaczęła przybierać na wadze, gdy zrezygnowała z palenia. Zamiast tego wpadła w drugi nałóg – jedzenie. Miesięcznie była w stanie wydać na swoje nowe uzależnienie ponad 2 000 dolarów.

niesamowita przemiana (1)

Punktem zwrotnym w jej życiu było rodzinne spotkanie.

Gdy przechodziła obok wujka, który jej nie poznał, wiedziała, że musi coś zrobić ze swoją wagą.

niesamowita przemiana (2)

Dwa miesiące po tym wydarzeniu przeszła operację zmniejszenie żołądka.

Wówczas schudła 23 kilogramy. Jednakże nie zmieniła swojego trybu życia i bardzo szybko zaczęła znów przybierać na wadzę.

W tym momencie zdałam sobie sprawę, ze muszę wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś ze swoim życiem. Widziałam siebie na plakacie jako osobę, która jest pomyłką związaną ze zmniejszaniem żołądka. Po prostu nie wyszło.

niesamowita przemiana (3)

Zapisała się na siłownię, znalazła trenera, i zmieniła swoje nawyki żywieniowe.

Wkrótce waga zaczęła się zmniejszać. Czuła się coraz lepiej z tym, że jej ciało się zmienia. 18 miesięcy wystarczyło, aby Carter była nie do poznania.

niesamowita przemiana (4)

Schudła prawie 70 kilogramów!

W jednym z wywiadów przyznała, ze to naprawdę niewiarygodne przeżycie. A kiedy ma chwile zwątpienia, spogląda na zdjęcia sprzed przemiany i to daje jej siłę.

niesamowita przemiana (5)

Zdjęcia przed i po różnią się diametralnie!

Straciła na wadze więcej niż teraz waży! Wygląda fantastycznie i jest doskonałym przykładem tego, że ciężka praca się opłaca.
niesamowita przemiana (6)

Carter chce pokazać innym drogę.

Pracuje nad swoją stroną internetową, gdzie będzie pomagać innym w walce z dodatkowymi kilogramami. Witryna będzie pełna porad i programów, które będą inspirować innych!

niesamowita przemiana (7)

Niesamowita przemiana!

Jest najlepszą motywacją do działania, jaką można sobie wymarzyć. Życzymy każdemu siły i wytrwałości w walce ze zbędnymi kilogramami.

niesamowita przemiana (8)

Polecane

Może Cię zainteresować