×

Nie żyje ciężarna gwiazda YouTube. Zmarło także jej nienarodzone dziecko

Nie żyje ciężarna gwiazda YouTube. Kobieta szczegółowo dokumentowała przebieg swojej ciąży na swoim kanale. W momencie śmierci była w ósmym miesiącu ciąży. Niestety jej dziecka też nie udało się uratować.

Nie żyje ciężarna gwiazda YouTube

Znana tancerka i youtuberka, Nicole Thea zmarła w wieku zaledwie 24 lat. Mieszkająca w Londynie rodzina popularnej influencerki w niedzielę opublikowała na jej Instagramie post, w którym poinformowała o odejściu Nicole oraz jej nienarodzonego synka.

W przepełnionym smutkiem komunikacie możemy przeczytać:

Wszystkim przyjaciołom i sympatykom Nicole z wielkim smutkiem musimy przekazać informację o śmierci Nicole oraz jej syna. Ona i jej syn o imieniu Reign zmarli w sobotę rano.

Krewni zmarłej napisali pod postem, że ​​Thea planowała publikację „kilku nowych filmików na YouTube”. Jej chłopak o imieniu Boga zdecydował, że wkrótce zostaną one opublikowane w sieci. Rodzina poprosiła obserwujących profil Nicole o prywatność wyjaśniając, że:

Nasze serca są naprawdę złamane. Staramy się poradzić sobie z tym, co się wydarzyło.

O swojej ciąży youtuberka poinformowała już w kwietniu. Bardzo cieszyła się na myśl, że wkrótce zostanie mamą. W jednym z postów na Instagramie napisała:

Nie możemy tego dłużej ukrywać w tajemnicy… BÓG dał nam największe błogosławieństwo. W moim wnętrzu powstaje piękny, mały człowiek. Nie mogę uwierzyć, że dziecko będzie połową mnie i połową mojego chłopaka. Już oszaleliśmy na punkcie naszego cudownego dziecka. Dziękujemy, że wybrałeś nas na swoich rodziców i najlepszych przyjaciół.

Co jest przyczyną śmierci?

Na razie nie jest znana przyczyna śmierci Thei. Wiadomo, że w momencie zgonu kobieta była w 8. miesiącu ciąży. Zaledwie kilka tygodni temu influencerka zapewniała internautów, że dobrze znosi ciążę. Jedynym problemem było dla niej zmęczenie, które pojawiało się nieco szybciej niż do tej pory. Na swoim Instagramie pisała o tym:

Chodzę po pokoju i czuję się jakbym umierała. Poszłam do mojej położnej i zapytałam, czy to normalne? A ona odpowiedziała, że tak: 'Nosisz przecież dziecko'.

Kanał Nicole na YouTube obserwowało ponad 80 000 subskrybentów. Thea często dzieliła się z innymi kobietami informacjami na temat swojej ciąży. Jej najnowszy film zatytułowany „GOT IN A BATH FULL OF MILK! * BTS PREGNANCY SHOOT” został opublikowany w serwisie w niedzielę. W 14-minutowym materiale Thea prezentuje swoje przygotowania do kąpieli w mleku, równocześnie opowiadając internetowym fanom o całym zabiegu.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), YouTube, Twitter

Może Cię zainteresować