×

Wyciekły nagrania, na których Diana mówi o współżyciu z mężem. Brytyjczycy byli oburzeni

Choć nie wielu ma tego świadomość, istnieją archiwalne nagrania z księżną Dianą, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego, a zdradzają bardzo intymne szczegóły z jej życia. Teraz wyszła na jaw część z nich. „Królowa ludzkich serc” opowiada w nich o jej współżyciu z księciem Karolem.

Wyciekły kolejne nagrania

Nie jest już od dawna żadną tajemnicą, że Księżna Diana i książę Karol nie byli udanym małżeństwem. Mimo że od tragicznej śmierci księżnej minęło już wiele lat, co jakiś czas na jaw wychodzą jej kolejne sekrety. Teraz do mediów wyciekły nagrania na których można usłyszeć, jak Diana zdradza szczegóły swojego seksu z mężem.

Brytyjczycy oburzeni

Ostatni film dokumentalny o księżnej Dianie i Karolu „Diana: In Her Own Words” oburzył tysiące Brytyjczyków, którzy nie spodziewali się aż takich szczegółów… Wszystko właśnie dlatego, że pojawiają się w nim wątki dotyczące seksu tej dwójki. Oto, co Diana mówiła o seksie z mężem.

Instynkt podpowiadał mi, że to jest nietypowe. Z jego strony nigdy nie było jakichś większych wymagań w tej sprawie. Mniej więcej raz na trzy tygodnie… Wiem, że Karol widywał swoją kobietę raz na trzy tygodnie przed tym, jak się pobraliśmy. To było dziwne. Bardzo dziwne. Nasza relacja seksualna była, a potem nagle wygasła. Było to jakieś siedem lat temu

„To zbyt intymne!”

Wielu Brytyjczyków uważa, że materiały te po pierwsze nie ukazują książęcej pary w najlepszym świetle, a po drugie są zbyt intymne, aby być przeznaczonymi dla szerszego grona odbiorców. Niektórzy podkreślali także, że przede wszystkim ze względu na Williama i Harrego nie powinny zostać nigdy opublikowane.

Może Cię zainteresować

zamknij