×

Mroczny sekret księcia Williama. Pozbawi go tronu?

Mroczny sekret księcia Williama. Czy sprawi, że jednak nie on zasiądzie na tronie po swoim ojcu? Niektórzy twierdzą, że tak może być. Wszystko dlatego, że choć zawsze kulturalny, ułożony, idealny syn, mąż i ojciec, ma swoją złą stronę…

Kto zasiądzie na brytyjskim tronie?

Wielka Brytania w żałobie. Zmarła Królowa Elżbieta II, najdłużej panująca monarchini na Wyspach Brytyjskich. W związku z tymi smutnymi wydarzeniami tron objął jej syn, książę Karol. Bezsprzecznie jednak wcale nie cieszy się z tego powodu. Zyskał bowiem tron, ale stracił ukochaną matkę.

Jak się okazuje, nie tylko funkcja Karola uległa zmianie w rodzinie królewskiej. Teraz już oficjalnie następcą tronu jest książę William. Jednak jakiś czas temu świat obiegł mroczny sekret wnuka Królowej Elżbiety II. Czy sprawi, że ktoś inny zasiądzie jednak na tronie? Niektórzy tak twierdzą.

Mroczny sekret księcia Williama

„Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów” to książka, której autorem jest Robert Lacey. Ujawnił w niej, jak William zachowywał się wobec swojego ojca, czego świadkiem miała być Camilla. Jak się okazuje, była wstrząśnięta prawdziwą i dobrze skrywaną naturą syna księcia Karola i księżnej Diany. Wszystko dlatego, że zawsze uchodził on wręcz za ideał. Co takiego robił? Otóż, potrafi być bardzo…agresywny. Z tego, co możemy się dowiedzieć z książki, w Williamie drzemie wiele żalu do ojca. Według nieoficjalnych informacji chodzi o to, jak Karol traktował jego matkę.

Po ślubie z Karolem w 2005 roku Camilla mówiła swoim krewnym i przyjaciołom, jakim zaskoczeniem było dla niej odkrycie tego nieznanego oblicza „księcia czarusia” – „ten chłopak ma temperament!”. Żona Karola była przerażona, gdy William czasami tracił nad sobą panowanie i wściekle atakował ojca w jej obecności. Z opowiadań Camilli wynika, że były to małe trzęsienia ziemi, przy czym wrzeszczał i złościł się głównie William, a Karol potulnie go wysłuchiwał

– donosi autor publikacji.

Książę William ostrzega przed katastrofą

Źródła: Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów, Robert Lacey, viva.pl
Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować