×

Ta 60-letnia kobieta pozuje do zdjęć w samym stroju kąpielowym.W 100% łamie wszelkie stereotypy!

Beyonce powiedziałaś kiedyś: „Jeśli masz to coś, pokazuj to dumnie”. Yasmina Rossi z pewnością to ma i od 60 lat pokazuje światu swoje walory. Modelka, która wygląda po prostu imponująco jak na swój wiek, pojawiła się ostatnio w kampanii The Dreslyn Shop and Land – sklepu zajmującego się kostiumami kąpielowymi. Długonoga i siwowłosa piękność zaprezentowała swoje ciało w sesji zdjęciowej. Coraz częściej modelkami zostają kobiety, które niekoniecznie są 14-letnimi anorektyczkami.

Najnowsza kampania Rossi toruje drogę wszystkim, w których jest 'to coś'. Dojrzałe kobiety często przestają w siebie wierzyć i nie pokładają nadziei w świecie mody, a bardzo szkoda, ponieważ obecnie można mówić o pewnym renesansie, jeśli chodzi o ten temat. Wystarczy tylko poszukać w sobie wewnętrzne piękno i umieć wyrażać je na zewnątrz.

Rossi wcale nie ukrywa tego, ile ma lat. Nie kryje się z oznakami starzenia.

modelka po 60 (1)

Jej elementem rozpoznawczym są siwe włosy, które są nieodzowną częścią jej wyglądu.

modelka po 60 (2)

Kampania strojów kąpielowych to nie jest pierwsze zlecenie 60-latki. Brała udział w reklamach Mastercard, Marks & Spencer (UK), Macy, a nawet Hermès couture.

modelka po 60 (3)

Jaki jest jej sekret? Cóż… Modelka mówi, że nie robi nic specjalnego. Jedynie skupia się na żywności ekologicznej – na długo przed tym, jak stała się modna.

modelka po 60 (4)

Dodatkowo każdego dnia zjada 2 awokado.

modelka po 60 (5)

Takiej figury można pozazdrościć. Idealne geny!

modelka po 60 (6)

Może Cię zainteresować

zamknij