×

Chciała zrobić seksowne zdjęcie. Ludzie zamiast na niej skupili się na drugim planie

Ludzie czasem do sieci wrzucają zdjęcia, nie zastanawiając się nad tym, co kryje się na drugim planie. Wielokrotnie ojcowie wchodzili w kadr nastolatek, robiących selfie, czy zwierzęta przypadkiem skradły sobą całą atencję.

Tym razem było nieco inaczej, ale także kluczowe okazało się to, co było na drugim planie. Paula była pewna, że zdjęcie, które dodała wzbudzi zainteresowanie znajomych z powodu jej włosów lub seksownej pozy. Nie myślała, że ludzie dostrzegą zupełnie coś innego.

Karuzela śmiechu

Od razu czujne oko jednego z obserwatorów zauważyło rozmieszczenie w łazience, które dość mocno niepokoi. Wysoko na ścianie jest rolka z papierem, a toaleta jest nie dość, że na dole, to jeszcze w odległym miejscu. Gdzie tu logika?

Paulę także to rozbawiło, ale jak twierdzi, sama nigdy się nad tym nie zastanawiała:

Ok, faktycznie coś nie tak jest z tym rozmieszczeniem, ale nie myślałam nad tym, bo jeśli mam być szczera, to papier leży w pobliżu toalety.

Nie brakowało śmiesznych komentarzy, a zdjęcie stało się hitem Internetu i doczekało się masy przeróbek i insynuacji. A może Wy sami macie pomysł, dlaczego rolka papieru jest zamontowana aż tak daleko?

Bardzo dziwne, ale chociaż utkwi w pamięci na długo ;)

Może Cię zainteresować