×

Nie może znaleźć odpowiedniego partnera. Uważa, że dla większość jest zbyt ładna

44-letnia Dawn Cousins pojawiła się w jednym z brytyjskich programów śniadaniowych. Mówiła w nim o tym, jak ciężko jest jej znaleźć sobie partnera, a wszystko przez to, że jest po prostu… zbyt piękna i zbyt zabawa. Phil, jeden z prezenterów, nie mógł w pewnym momencie ukryć zdziwienia i śmiechu na to, co mówi kobieta.

Na szczęście kamerze wszystko udało się uchwycić

Po pierwsze jestem bardzo piękna, po drugie wyglądam bardzo młodo, a po trzecie jestem bardzo zabawna. I nie jestem typową 44-letnią matką czwórki dzieci. Mogę mieć bogatego mężczyznę, który ma dobrą pracę. Mogę mieć każdego, bo chcę drugą część mojego życia przeżyć naprawdę dobrze. Nie wyglądam tak jak większość kobiet w moim wieku. No cóż, taka jestem. Takie mam DNA.

Mówiła tyle o sobie, że prezenterzy nie byli potrzebni

Umawiać chcą się ze mną młodsi, którzy myślą, że jestem w ich wieku, ale i starsi, którzy z kolei chcą się chwalić, że mają kogoś znacznie młodszego od siebie. Moje dzieci, które są dorosłe, uważają, że mam za wysokie standardy i powinnam je obniżyć i poszukać sobie kogoś w swoim wieku. Ale ja im mówię, że nie będę tego robić, tylko dlatego, że mam 44 lata. Jestem atrakcyjna i dlaczego mam z tego nie korzystać?

Jednak i tak najlepsze w czasie wywiadu były miny Phila, który nie mógł wytrzymać ze śmiechu

Dawn to jednak nie przeszkadzało i cały czas mówiła o swoich planach

Miałam też sytuacje, gdy przyjaciele moich dzieci, chcieli się ze mną umówić. Nie było to powiedziane wprost, ale pytali się, czy mogą mnie odebrać z pracy, czy mogą pójść na zakupy lub wpaść wieczorem na film, gdy byłam sama w domu. To, że mam 44 lata to nie znaczy, że chcę siedzieć w domu i oglądać telewizję. Jeśli mi coś w związku nie pasuje, to mówię to i próbuję rozwiązać. Jeśli się nie da, to wolę być sama. Nikt mnie do niczego nie zmusza.

Dziennikarz zarzucił kobiecie, że może przez to w jaki sposób mówi o sobie może odrzucać potencjalnych partnerów i dlatego jest sama. Dawn ma odmienne zdanie:

To nie jest tak, że ja im to mówię, ale gdy widzę, że facet jest gruby i że pracuje w miejscu, którego nie znosi, to dlaczego tego nie zmieni? Dlaczego nie dąży do tego, aby ktoś taki jak ja się nim zainteresował? Szukam kogoś, kto będzie chciał się rozwijać i kto będzie wiedział, jak się traktuje kobietę. Chcę poczuć się jak księżniczka, bo jestem tego warta.

A na pytanie, czy sama w takim razie jest się w stanie zmienić dla kogoś, odpowiada:

Ale wtedy nie byłabym sobą. To dlaczego miałabym to robić? Jeśli nie znajdę nikogo w Anglii, to wyruszę do USA. Świat jest przecież taki duży!

Zazdrościmy takiej pewności siebie ?

Polecane

Może Cię zainteresować