×

Fani są oburzeni udziałem nowej aktorki w „M jak miłość”. W jej obronie stanął Roznerski

Po zakończeniu zdjęć do nowego sezonu najpopularniejszego serialu na antenie TVP2 „M jak miłość” cała serialowa rodzinka mogła udać się na wakacje. W związku z tym aktorzy opublikowali zdjęcia z planu i pożegnali się z fanami. Jednym z nich jest Mikołaj Roznerski, który pożegnał się z widzami publikując przy tym zdjęcie z Izą, Szymkiem i Mają. Na szczególną uwagę zasługuje ostatnia z nich, bowiem to ona zostanie zastąpiona przez nową aktorkę, co niekoniecznie spodobało się fanom. Tymczasem Mikołaj Roznerski broni nowej aktorki.

Wpis aktora

To my w emce wybraliśmy się już na wakacje ??☺️? A na nowe przygody tych czworo zapraszamy już od września . Do zobaczenia się z Państwem – napisał aktor na Instagramie

Mikołaj Roznerski broni nowej aktorki

Zdjęcie niekoniecznie spodobało się fanom. Wywołało sporo krytycznych komentarzy, co poruszyło samego Roznerskiego. Wszystko za sprawą nowej aktorki, a dokładniej „nowej Maji”. Laurę zastąpiła bowiem Anna Wierzchoń, którą będziemy mogli oglądać już od pierwszego odcinka kolejnego sezonu. Niektórzy internauci posunęli się do stwierdzenia, że nowa aktorka wygląda niczym rówieśniczka serialowego Szymka.

Mają za chwile będzie starsza od Szymona….

Maja chyba za szybko urosła

No z ta Maja to was poniosło – czytamy w komentarzach

Co na to wszystko Mikołaj Roznerski? Jak się okazuje postanowił wyjaśnić sprawę nieporozumienia odnośnie wieku dziewczynki.

Jest to nie możliwe bo mała Laura grająca Maje ma 2,5 roku i jest dużą dziewczynką? A Stachu to już ma prawie 5 ?? – napisał aktor

Myślicie, że to słowa wystarczą, aby położyć kres dyskusji? Będziecie oglądać kolejny sezon serialu?

Polecane

Może Cię zainteresować