×

19-latek z przerażającym tatuażem skarżył się na brak ofert pracy. Ostatecznie został zatrudniony

Nastoletni Mark Cropp z Nowej Zelandii, który przez długi czas skarżył się, że nie może znaleźć pracy z powodu swojego tatuażu na twarzy, w końcu został zatrudniony.

Dziara chłopaka, na której widniał napis DEVAST8 (spustoszenie, zniszczenie), jest nabytkiem z więzienia. Podczas zabiegu Mark był do tego stopnia pijany, że nie był w stanie kontrolować jego przebiegu. Nastolatek nie mógł uwierzyć własnym oczom w to, co miał na twarzy, gdy odzyskał świadomość. Nie ma się co dziwić, w końcu w najbardziej widocznym miejscu miał wypisaną bujną i kryminalną przeszłość.

Gdy więzień wyszedł na wolność, zaczął szukać pracy. Jak się domyślacie, z takim wizerunkiem przychodziło mu to z ogromną trudnością, a pracodawcy odmówili mu 45 razy!

Młody mężczyzna jednak się nie poddawał twierdząc, że w końcu znajdzie coś dla siebie i miał rację. 19-letni aktualnie ojciec został ostatecznie zatrudniony w pobliskiej firmie.

Mark zaczął pracę na rusztowaniu. Kiedy poszedł do niej po raz pierwszy, wszyscy zastanawialiśmy się, jak sobie poradzi… Większość poprzednich ofert było spoza Nowej Zelandii, a takie rozwiązanie nie wchodziło w grę – wyznaje Taneia Ruki, dziewczyna nastolatka.

Tymczasem jedna z firm, która zajmuje się usuwaniem tatuaży, zaproponowała pozbycie się dziary chłopaka całkowicie za darmo. Kompletne jej usunięcie ma zająć od 8 do 12 sesji. Szczęście więc w końcu się do niego uśmiechnęło!

Może Cię zainteresować

zamknij