×

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wózkiem Henia. Kosztował 8 tys. złotych

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wózkiem Henia – kolejnym wózkiem spacerowym chłopca. Nowy nabytek kosztował 8 tys. złotych, ale – jak podkreśliła celebrytka – „jest z najnowszej kolekcji”.

Wózek droższy niż niejeden samochód

Małgorzata Rozenek czerpie duże zyski z reklam. Złośliwi zarzucają celebrytce, że jej profil na Instagramie przypomina wielki słup reklamowy. Uważają też, że celebrytka nie powinna zarabiać, pokazując swojego synka. Ale to właśnie produkty związane z rodzicielstwem, przynoszą wielu influencerom ogromne zyski. Wystarczająco duże, by nie przejmować się kąśliwymi uwagami internautów.

Małgorzata Rozenek lubi się chwalić na Instagramie swoim luksusowym życiem. Pokazuje wakacje, prezenty od męża, czy nowym nabytkiem, w postaci luksusowego wózka. Niedawno magazyn „Party” odnotował, że mały Henio jest już szczęśliwym posiadaczem kilku wózków. I to nie byle jakich, bo najdroższy z nich to model warty ponad 15 tysięcy złotych! W porównaniu z nim nowy wózek Henia wypada dość blado.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wózkiem Henia

W niedzielne popołudnie celebrytka wyszła na rodzinny obiad do restauracji. Była to świetna okazja, żeby pochwalić się kolejnym luksusowym pojazdem Henia. Spacerówka popularnej firmy Cybex, według Pudelka, mogła kosztować ok. 8 tys. złotych.

Henio ma, słuchajcie, nową brykę. Będę chciała Wam ją pokazać, bo jestem zachwycona (…). To jest wózek z najnowszej kolekcji. Zobaczcie, jak pięknie wygląda. Piękna czarna chromowana… Chromowany stelaż. I naprawdę strasznie mi się podoba to, ale kiedyś Wam na spokojnie zrobię storkę o tym wózku

– zapowiedziała Rozenek.

Wózek Henia to model Priam „Flowers Dream Grey”. Ma bardzo dużą budkę przeciwsłoneczną ozdobioną kwiatami. Producent obiecuje ochronę UPF50+ i doskonale chroni również przed wiatrem i deszczem. Wózek jest bardzo lekki i można go szybko złożyć. Chociaż są to cechy, na których zależy większości rodziców, cena wózka może zniechęcać do zakupu.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij