×

Majka Jeżowska chwali się ciążowym brzuchem. Rodzina piosenkarki wkrótce się powiększy

Majka Jeżowska chwali się ciążowym brzuchem. Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało burzliwą dyskusję wśród internautów. Niektórzy byli bardzo zaskoczeni na wieść o tym, że rodzina gwiazdy wkrótce się powiększy. Posypały się gratulacje.

Wspaniała wiadomość

Majka Jeżowska należy do gwiazd, dla których czas się zatrzymał. Pomimo upływu lat piosenkarka wciąż może się poszczycić młodym, promiennym wyglądem i ani myśli kończyć karierę. Gdy w połowie sierpnia poinformowała, że wkrótce zostanie babcią, wszyscy jej fani byli zachwyceni.

61-letnia gwiazda, którą Polacy znają m.in. z takich hitów jak: „A ja wolę moją mamę” czy „Wszystkie dzieci nasze są” z chęcią dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie, pokazujące brzuch synowej, Zofii Kuli. Na fotografii wyraźnie widać, że do porodu zostało już niewiele czasu. Obie panie szeroko się uśmiechają. Można odczuć, że bardzo lubią wzajemne towarzystwo.

Już niebawem rodzina Jeżowskich się powiększy, a piosenkarka będzie mogła śpiewać swoje hity wnukowi. W opisie zdjęcia Majka Jeżowska zapytała swoich obserwatorów o radę. Chciała się dowiedzieć, jaki wózek będzie najlepszy dla malucha.

Będę babcią po raz pierwszy! Razem z przyszłą mamą Zosią zastanawiamy się, który wózek polecacie? Szukamy najlżejszego i praktycznego. Jakie są wasze opinie? Które modele polecacie?

Fani nie zawiedli i od razu ruszyli z cennymi podpowiedziami.

Majka Jeżowska chwali się ciążowym brzuchem

W komentarzach błyskawicznie zaroiło się od gratulacji. Ludzie cieszą się ze szczęścia piosenkarki i życzą jej rodzinie wszystkiego, co najlepsze.

Już zazdroszczę maluchowi babci

Życzę młodej mamie zdrowia i dużo siły, jak dzidzia się urodzi, a babci rozpieszczania wnuka lub wnuczki

Gratulacje dla szczęśliwych rodziców i dla dumnej babci

Internauci radzili również, jakie modele wózków najlepiej sprawdzą się w przypadku niemowlęcia. Bez wątpienia Majka Jeżowska i przyszli rodzice będą mogli teraz z łatwością zdecydować się na zakup idealnego modelu.

Ojcem dziecka jest syn Majki Jeżowskiej – Krzysztof. Zofia Kula pracuje jako projektantka mody. Od lat tworzy ubrania dla największych gwiazd. Miała okazję projektować m.in. dla Moniki Brodki.

Niedawno Majka Jeżowska zdradziła, że imię dla potomka zostało już wybrane. Niestety nie do końca podoba się jej pomysł przyszłych rodziców.

Jest już imię, ale mam nadzieję, że będą jeszcze inne opcje. Mnie osobiście nie podoba się pomysł dawania imion po mamie, po babci. Jako drugie imię tak. Ale pierwsze – nie. Dlatego, że ta osoba jeszcze żyje w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. To jest, jak byśmy chcieli tamtą osobę zatrzymać i wcielić w ciało tej nowej osóbki młodej. I to jest trochę nie fair.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Majka Jeżowska (@majka_jezowska_)

Fotografie: Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij