Kategorie Inne

Tata znalazł list 16-letniej Kasi, która uciekła z domu. Omal nie dostał zawału, gdy go czytał

Jako rodzic chcesz tego, co najlepsze dla Twoich dzieci. Gdy osiągną wiek nastoletni i nieuchronnie zaczną się spóźniać i Cię ignorować, Tobie pęka serce. Zaczynasz się martwić tak bardzo, że nie sposób tego opisać słowami. Ale wtedy próbujesz sobie przetłumaczyć, że najważniejsze jest szczęście Twojej pociechy i przygryzasz wargi. Ale… Cały czas chcesz wiedzieć, co Twoje dzieci robią, gdy nie ma ich w domu, bo są na imprezie lub gdy w złości wychodzą z domu i lekceważą swoje obowiązki.

Adam, dobrze wiedział o tym, że jego córka, 16-letnia Kasia, powinna bardziej się starać i pamiętać o tym, że dom to nie hotel. Już miał z nią porozmawiać, gdy na łóżku znalazł list, który wywołał u niego dreszcze.

List od 16-letniej córki omal nie doprowadził go do zawału

Adam wszedł do pokoju, szukając nastoletniej córki, ale zamiast tego na jej łóżku znalazł list.

Tata znalazł list 16-letniej Kasi, która uciekła z domu. Omal nie dostał zawału, gdy go czytał

Drodzy Rodzice,

przykro mi, że muszę Wam powiedzieć to w ten sposób, ale uciekam z moim nowym chłopakiem, Muhammadem. W końcu znalazłam prawdziwą miłość i uważam, że to związek na wieki. Najbardziej lubię jego kolczyki, tatuaże, duży motocykl i seksowne blizny na rękach.

I to nie wszystko – spodziewam się dziecka. Jestem już w trzecim miesiącu. Zamierzam zamieszkać w przyczepie mojego chłopaka, ale nie wiem, czy to wypali na dłuższą metę, bo on chce mieć więcej dzieci. Jestem taka szczęśliwa! I wiecie co? W przyszłym tygodniu pobieramy się!

Wyjaśnił mi także, że marihuana nie jest taka zła i wiele ludzi to pali, dlatego będziemy hodować ją za naszą przyczepą. Nie przejmujcie się pieniędzmi – przyjaciele Muhammada, Juan i Stanislav, pracują w branży filmowej i zaproponowali mi, żebym sobie dorabiała jako aktorka. Podobno będę dostawać 50 złotych za każde zlecenie. W scenie będzie maksymalnie trzech mężczyzn, więc chyba nie ma tragedii. Nie martwcie się o mnie – mam 16 lat i potrafię zadbać o siebie.

Ale mam jedno zmartwienie… Mam nadzieję, że kiedyś znajdą lekarstwo na AIDS, aby Muhammad mógł się wyleczyć – naprawdę mu się to należy.

Następnym razem gdy przyjadę, zobaczycie swojego wnuka!

Całuję, Kaśka

P.S

Tato, nic z tego co powyżej napisałam nie jest prawdą – poszłam do Ali, żeby obejrzeć wspólnie serial. Chciałam Ci tylko tym zasygnalizować, że są gorsze rzeczy w życiu niż jedynka z historii.

Dziewczyna ma poczucie humoru – tego nie można jej odmówić!