×

Zrozpaczona mama szuka 4-letniego synka. Ostatni raz widziany był w Krakowie

Zrozpaczona mama zgłosiła zaginięcie 4-letniego synka, Leo Descombes. Na co dzień mieszka z nią w dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Ostatni raz widziano go jednak w okolicach ulicy Żabiniec w towarzystwie swojego ojca, który zabrał dziecko bez zgody jego matki. To było 22 maja.

Sądownie prawo do opieki nad Leo otrzymała jego mama, dlatego to, że przebywa w towarzystwie ojca jest niedopuszczalne. Zabrał go bez jej wiedzy. Z tego, co udało się ustalić policji, chłopczyk może cały czas przebywać w jego towarzystwie.

Poszukiwania Leo

Leo Descombes ma ok. 100 cm wzrostu. Jest szatynem o krótkich włosach i średniej budowie ciała. Ma szaro-zielone oczy. W dniu zaginięcia chłopiec ubrany był w czapeczkę z daszkiem (z napisem „Ocean Explorer”), niebieski podkoszulek, granatową bluzę, niebieskie jeansy, granatowe buty zapinane na rzepy, czerwono-niebieską kurtkę.

Mama czeka na niego w domu

Ostatni raz widziano go 22 maja w towarzystwie swojego ojca w okolicach ulicy Żabiniec około godziny 13:00. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o zaginionym Leo Descombes proszony jest o pilny kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie pod numerem tel. 12 61-52-912, 12 61-57-180 lub 997.

Zrozpaczona mama czeka na swojego synka…

Może Cię zainteresować

zamknij