×

Kylie Jenner urodziła! Na wideo ujawniła cały okres ciąży, który tak pilnie strzegła

Jeszcze kilka miesięcy temu cały świat obiegły plotki na temat ciąży dwóch z sióstr Karadshian – Khloe oraz Kylie Jenner. Z kolei Kim w styczniu została mamą, lecz z powodów zdrowotnych jej córeczkę urodziła surogatka.

Kylie postanowiła, że swoją ciążę zachowa w tajemnicy

Przez 9 miesięcy założycielka marki kosmetycznej „Kylie Cosmetics”, ukrywała swój ciążowy brzuszek. Mocno wspierały ją przy tym jej siostry, które w wywiadach z mediami unikały odpowiedzi dotyczących ciąży 20-latki.

Wczoraj celebrytka opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy swoją decyzję

youtube.com

Przepraszam, że przez cały ten czas trzymałam was w niepewności. Rozumiem, że przywykliście widzieć mnie podczas wszystkich moich życiowych podróży. Moja ciąża była jednak tą, o której zdecydowałam się, nie dzielić ze światem. Wiedziałam, że muszę przygotować się do tej życiowej roli w najbardziej pozytywny, pozbawiony stresu i rozsądny sposób.

„Wiedziałam, że moje dziecko będzie odczuwało każdy stres i wszystkie moje emocje, więc zdecydowałam, że wybiorę taką drogę, wybiorę nasze szczęście”

youtube.com

Ciąża była najpiękniejszym i zmieniającym wszystko doświadczeniem, które wydarzyło się w moim życiu i szczerze, już zaczynam za nim tęsknić. Doceniam moich przyjaciół, a zwłaszcza moją rodzinę, która pomogła mi zachować ten wyjątkowy moment na tyle prywatnym na ile się dało.

„Moja piękna i zdrowa dziewczynka urodziła się 1 lutego i nie mogłam doczekać się, aby podzielić się z wami tym błogosławieństwem. Nigdy nie czułam takiej miłości i szczęścia jak teraz. Dziękuje za zrozumienie.

youtube.com

Ojcem dziecka jest partner Kylie, raper Travis Scott

youtube.com

W sieci można obejrzeć film, nagrany przez parę w hołdzie dla ich nowo narodzonej córeczki. W ten sposób celebrytka chciała także wynagrodzić swoim fanom, wszystkie miesiące medialnego wycofania

Może Cię zainteresować

zamknij