×

Urodziła się chłopcem, lecz chce wyglądać jak Kylie Jenner. Przeszła już ponad 40 operacji

Każdy marzy, aby spełnić swoje marzenia i czuć, że żyło się pełnią życia. Jednak pragnienia pewnych osób stają się tematem tabu i poważnych dyskusji.

Transseksualny mężczyzna wydał ponad 75 000$ (ok. 251 000 zł) na operacje plastyczne

mirror.co.uk

23-letni Kyle (Kyleigh Potts) z Denver ze stanu Kolorado jest zachwycony faktem, iż jedna z gwiazd programu „Z kamerą u Kardashianek”, została mamą. Mowa tutaj oczywiście o 20-letniej Kylie Jenner, która przed 9 miesięcy ukrywała swój ciążowy brzuszek. Kyle dorastając czuł się jakby nie pasował do tego świata i był niewystarczająco ładny, dlatego z czasem zdecydował się na zabiegi chirurgiczne, które uwydatniły jego wargi oraz podkreśliły pewne części ciała. Obecnie przeszedł ponad 40 zabiegów powiększających usta i regularnie pojawia się na kolejnych sesjach chirurgicznych.

Wszystko po to, aby jak najbardziej upodobnić się do Kylie

mirror.co.uk

Przez ostatnie miesiące Kyleigh poddał się kolejnym operacjom. Poprawił swój nos, wszczepił implant podbródkowy oraz powiększył piersi. 23-latek urodził się jako mężczyzna, lecz chce stać się kobietą. Co zaskakujące, mimo rozpoczętej terapii hormonalnej, przyznaje, że chce zachować swoje męskie narządy. Jednym z powodów dla, których Kyleigh chce zostawić swoje genitalia jest fakt, że czuje się z nimi komfortowo. Z drugiej strony, zachowanie penisa oraz posiadanie piersi ma sprawić, że nikt nie będzie go „szufladkował” i kategoryzował ze względu na płeć.

Kyleigh wierzy, że jego transformacja była przeznaczeniem

23-latek urodził się jak chłopiec o imieniu Kyle Leigh – to imię jest odpowiednikiem żeńskiego imienia Kylie, tak jak celebrytka Kylie Jenner. Kyleigh od zawsze lubił założycielkę marki Kylie Cosmetics oraz inspirował się jej sylwetką, jednak podczas swojej całkowitej przemiany, ostatecznie zdecydował się wyglądać jak kopia celebrytki.

Ostatnie 4 lata spędziłam udoskonalając swoją przemianę w piękną kobietę, od zawsze wiedziałam, że nią jestem. Każda dziewczyna chce być taka jak ona, a każdy facet jej pragnie.

23-latek przez wiele lat uważał, że jest nieatrakcyjnym i brzydkim chłopcem. Nigdy nie potrafił w pełni siebie zaakceptować, często był zastraszany i gnębiony przez innych. W końcu odnalazł wiarę w siebie i zdecydował się na poprawienie swojej urody oraz przemianę w kobietę.

Czułam się jak mężczyzna, ale to kim byłam w środku, kompletnie nie pasowało do mojego wyglądu fizycznego, dlatego z czasem zdecydowałam się na radykalną zmianę.

Znajomi transseksualisty mówią, że wygląda jak Kylie Jenner, a ona sama nazywa się „Królem Kyleigh”. Nawet na jej ramieniu pojawił się tatuaż z takim napisem.

Za każdym razem kiedy wybieram się do sklepu, wszyscy zwracają na mnie uwagę. Jestem już przyzwyczajona, że gdy tylko pojawię się w miejscu publicznym, to przyciągam uwagę innych.

Od dzieciństwa Kyleigh był zafascynowany chirurgią plastyczną

Jako mały chłopiec często oglądał programy telewizyjne, gdzie pokazywano niezwykłe zmiany wyglądu dzięki magii chirurgów. Wtedy też kilkuletni Kyle zapragnął zmienić swoje ciało. Obecnie Kyleigh przeszedł zabieg wyrównania nozdrzy, wszczepienia implantu podbródkowego, wypełnienia policzków, korekcję nosa, powiększenia piersi oraz wstrzyknięcie botoksu. Na jego liście znajduje się również wszczepienie implantów pośladkowych, zmiana kształtu uszu, podniesienie warg, poprawienie powiek, poprawienie linii włosów oraz zmianę głosu.

Podobny do Kylie?

Może Cię zainteresować

zamknij