×

Kształt poszczególnych palców u stóp, skrywa dość interesujący sekret na temat Twojej osobowości

Choć nie zawsze wierzymy w testy osobowości, trudno jest się im oprzeć. Opcji jest tysiące, od horoskopów po quizy sprawdzające, jakim jesteś zwierzęciem lub kwiatem.

Dzisiaj jednak analiza osobowości będzie polegała na sprawdzeniu kształtu stóp. Choć może to zabrzmieć dziwnie, jest w tym sporo prawdy! Jesteście ciekawi? Zobaczcie sami.

Typ 1. Rzymskie palce

palce-2
Jeden z najczęściej spotykanych kształtów stóp. Duży palec jest największy, a reszta stopniowo staje się mniejsza.

Ludzie z takim rodzajem stóp są przyjaźni i twardo stąpają po ziemi. Akceptują większość ludzi i są lubiane w towarzystwie. Znane ze szczególnej umiejętności nawiązywania kontaktu z trudnymi osobowościami.

Typ 2. Greckie palce

palce-3
Również często spotykany kształt. Drugi palec jest znacznie dłuży od pozostałych.

Osoby z takimi palcami są twórcze, ambitne i energiczne. Lubią, gdy wokół jest mnóstwo zabawy i zawsze mają pod ręką plan i doskonale wiedzą, jak wciągnąć w niego innych.

Typ 3. Kwadratowe palce

palce-4
W zasadzie wszystkie palce są tej samej długości. Jedynie duży palec jest odrobinę większy.

Cierpliwi i uczciwi pragmatycy. Osoby z takim kształtem stóp nie podejmują pochopnych decyzji. Idealnie nadają się do rozwiązywania konfliktów, doskonali dyplomaci.

Typ 4. Egipskie palce

palce-5
Kształt prawie taki sam, jak w przypadku typu 1. z tą różnicą, że mały palec jest malusieńki w porównaniu do reszty.

Osoby z takimi stopami są otwarte, a jednocześnie tajemnicze. Mają potrzebę by czuć się bezpiecznie i jednocześnie chronić innych.

Typ 5. Szeroko rozstawione palce

palce-6
Szeroko rozstawione palce oznaczają naturalną pozycję stopy lub to, że ktoś jest w stanie je rozciągnąć bez znacznego wysiłku.

Taki układ palców symbolizuje stopę podróżnika. Nieustanne pragnienie, by odkrywać nowe miejsca i gromadzić doświadczenia.

Typ 6. Palce wojownika

palce-7
Typ ten charakteryzuje się dużym palcem u stopy, znacznie wysuniętym, podczas gdy pozostałe palce są prawie jednakowej długości.

Takie osoby są duszami towarzystwa. Bywają czasem kłótliwe i w obronie swoich argumentów są w stanie stoczyć walkę na śmierć i życie, dopóki argument wojownika nie będzie na wierzchu.

Typ 7. Nachylone palce

palce-8
Widoczne różnice między drugim i trzecim palcem. Drugi opiera się o duży palec, a trzeci znacznie odstaje.

Spokojna dusza. Tak można nazwać osoby z tym kształtem stóp. Nie lubią mieszać się w cudze konflikty i preferują pozostać w domowym zaciszu.

Typ 8. Rozciągnięte palce

palce-1
Duży palec znacznie odstaje od reszty.

Zdecydowany outsider, który cieszy się ze swojej pozycji – tak można określić osobę z typ kształtem palców.

Może Cię zainteresować

zamknij