×

Halejcio wybrała imię dla córeczki. „Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał”

Klaudia Halejcio zdradziła imię córki. „Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał” — mówi aktorka. Wybrała imię inspirowane znaną powieścią.

„Na taką role czekałam całe życie!”

Klaudia Halejcio lada moment zostanie mamą. 30-letnia aktorka ogłosiła radosne wieści na Instagramie. Wybrała wyjątkowy moment – o tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała 14 lutego.

Na taką rolę czekałam całe życie! To niesamowite, jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!! Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością – czuję się niesamowicie! Aaaa… będę Mamą!

– napisała.

Od tej pory Halejcio chętnie dzieli się z fanami zdjęciami, na których eksponuje brzuszek. Gwiazda wykorzystuje każdą okazję, żeby podkreślić, że czuje się bardzo szczęśliwa.

O tacie dziecka wiadomo niewiele. Partnerem aktorki jest Oskar – biznesmen, który na co dzień działa w branży internetowej. Pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat już w czerwcu.

Klaudia Halejcio zdradziła imię córki
Instagram

Klaudia Halejcio zdradziła imię córki

Klaudia Halejcio zdradziła już, że spodziewa się córeczki. Radziła się swoich fanów, jakie imię powinna dla niej wybrać.

Podpowiedzcie!Jakie imię powinnam wybrać dla swojego maleństwa? Czy imię powinno pasować do nazwiska?* Czy dziecko powinno mieć popularne imię, czy może bardziej oryginalne? Czy znaczenie imienia ma znaczenie? Aaaa… naprawdę nie wiem!

– pisała Halejcio.

Klaudia Halejcio zdradziła imię córki
Instagram

Teraz w wywiadzie dla magazynu „Party” aktorka wyznała, że wie już, jakie imię otrzyma maleństwo. Decyzja podjęta!

Wybór aktorki i jej partnera jest dość oryginalny. Halejcio przyznała, że inspirowała się znaną powieścią, która w dzieciństwie była jej ulubioną. Chodzi o klasykę – „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza. Wkrótce na świecie pojawi się mała Nel!

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel

– wyznała aktorka.

Klaudia Halejcio zdradziła imię córki
Instagram

Ciekawe, czy ta informacja rozpocznie nową modę, a przyszłe mamy będą się inspirować wyborem Klaudii Halejcio.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować